AHOJ RNGGGG!!!!!!!!

Príspevok v téme: AHOJ RNGGGG!!!!!!!!
redsun

ahoj :) cem sa ta este raz na nieco opytat vies co som sa raz ptal ze mamci trpne noha tak bola u lekarky dala jej dablketkyy neviem presne naco ale mam pocit ze na uvolnenie nervu ci co :D:DD: a zistili jej ze ma zvacsenu stitnu zlazu je to problem ???? dakujem pekneeee skus mi este raz prosim ta pekne napisat ze ake vitamini by mala jest ked jej ta naho stale trpne dakujem pekne !

RNG

zvacsena stitna zlaza(tj narastanie extra tkaniva) je pri znizenej funkcii stitnej zlazy. Na odpratanie toho extra tkaniva treba jod, ktory sa podiela nielen na hormonoch ale aj na enzymoch.Sucasna odporucena denna davka je z roku 1948, davno zastarale cisla. Japonci maju priemerny prijem az 85 krat taky, a su najzdavsi narod na svete, tj najdlhsie sa dozivaju. Aj jod je ciastocne za to zodpovedny, lebo maju podstatne menej roznych neziaducich tkaniv v tele(cysty, myomy, polypy, gangliomy, tumory, hrcky, hyperplazie...)

RNG

redsun, rybi olej je potravina,,ktoru ma clovek jest pravidelne cely zivot. To nie je liek na par dni.A kedze my suchozemci mame malokedy rybu tak ako by sme mali mat dva krat do tyzdna, jedina ina cesta su kvalitne kapsule rybacieho oleja.
Inac mozno aj nejake enzymi by sa zisli mame, tak sa totiz znizuje pravdepodobnost vytvarania krvnych zrazenin.No a samozrejme cvicit alebo chodit na prechadzky, ochabnute svalstvo nechrani dobre cievy, ktore sa daju lahko privrznut sedenim na nespravnych stolickach. To vedie casto aj ku krcovym zilam.
Nezabudaj na cistenie ciev lecitinom, lyzica tyzdenne.
Pripadne hloh, ktory roztvara a relaxuje cievy, pricom je to aj dost silny antioxidant.

redsun

este som cel napisat ze mama ten ryby olej uz berie a cem sa opytat ze ako dlho by ho mala uzivat ? kujeeem :) pekny dnicek