Vyholena/Nevyholena

Kik31

Som muž,31 rokov.Mne sa pači nevyholena,pekne je ak je trosku upravena, je to take zenskejsie,ako uplne vyholena,ale kazdej pristane nieco ine.

savocko

"Ešteže mne v hlave takto nepreskočilo, som rád, že som zostal rezistentný voči takýmto nezmyslom, ktorý sa k nám valí zo skazeného amerického západu, ktorá nemá v porovnaní s Európou žiadnu kultúru, dlhodobé tradície a žije najkonzumnejším spôsobom života spomedzi všetkých štátov na svete."
Mam 57, som zena, dole prirodzena musim povedat, ze s Andrejom 100% suhlasim, zijem v Australii a mozem povedat, ze ani Australcania Slovakom v nicom nesiahaju ani po clenky, vedomostne, kulturne, nijako, ale vratim sa k povodnej teme, holenie alebo upravu chlpov povazujem za modnu zalezitost, tak ako povedzme tetovanie, ci piercing, nase mamy a stare mamy to nerobili a neboli preto viac chore, menej hygienicke alebo menej pritazlive, ja osobne to nepraktizujem, vo vsetkom som za prirodzenost, ale inych, ktori to robia za to neodsudzujem, je to kazdeho vec osobneho nazoru a som prekvapena z predchadzajucich prispevkov, ako malo je medzi nami tolerancie, predsa kazdy ma pravo na vlastny nazor a ak je odlisny od mojho, to este neznamena, ze je horsi, alebo zeby mi niekto preto bol menej sympaticky.

savocko

"Ešteže mne v hlave takto nepreskočilo, som rád, že som zostal rezistentný voči takýmto nezmyslom, ktorý sa k nám valí zo skazeného amerického západu, ktorá nemá v porovnaní s Európou žiadnu kultúru, dlhodobé tradície a žije najkonzumnejším spôsobom života spomedzi všetkých štátov na svete."
Mam 57, som zena (dole prirodzena) a totalne suhlasim s Andrejom. Uz 5 rokov zijem v Australii a musim povedat, ze ani Australcania Slovakom v nicom nesiahaju ani po clenky, vedomostne, kulturne, v nicom, ale vratim sa k povodnej teme, holenie alebo uprava chlpov je iba modna zalezitost(tak ako tetovanie, ci piercing), nase mamy a stare mamy to nepraktizovali a neboli preto viac chore, nehygienickejsie alebo menej pritazlive, ja to nepraktizujem, ale inych, co to robia ani neodsudzujem, je to kazdeho osobna vec.