Vyholena/Nevyholena

ahoj123

no zase ja si myslim ze to vobec nieje otazkou mody ... :D ajkeby prisla "moda" ze bobor, a keby mi aj platili za to, proste by mi bolo proti srtsi si to nechat zarastat...bavila som sa aj s odbornikom -gynekologom na tuto temu- a potvrdil ze je to hygienickejsie oholit...ale jesne,ja tu nechcem kritizovat nikoho,je to vec vkusu,a kto sa ako citi dobre...mne sa paci ked sa oholim,citim sa tak lepsie,tebe zasa naopak...to je uplne normalne..ale co ma vie nastvat tak take hlupe nazory o tych dievcatkach,to vymyslel naozaj nejaky pako...sice to je ako ked neoholenych prirovnavas k opici :D pekny vecer

holenienie

no do plaviek si oholim to, co z plaviek ma sancu trcat.
nehovorim, ze oholena nie je zena... aj ked... ked sa oholim uplne, tak vyzeram fakt ako 5rocna... takze tak, hovorime tu o vzhlade tam dole, nie o ostatnych veciach, ktore robia zenu zenou.
a co sa tyka toho zaostaleho myslenia... myslim, ze holenie/neholenie je fakt iba a iba otazkou mody. zajtra bude mozno v mode absolut bobor a vsetci sa nechaju zarastat. kazdy by mal byt taky, ako sa mu to paci a nepodliehat mode... a ani nekritizovat inych..

ahoj123

a v lete ked si das plavky sa nehambis? :D boli sme na kupku s kamoskami a to sa nedalo si nevsimnut akeho ma bobra,este aj po stehnach pomaly :D uff,neprijemny zazitok :)) ale vec vkusu....a neviem preco to porovnavate s dievcatkom,to ked som chlpata jak opica znamena ze som zenska? kusok zaostale zmyslanie :) ja uz aspon kvoli hygiene pravidelne holim iste partie ....ale 100 ludi,100 chuti....

holenienie

tomu mojmu sa paci uplny bobor, prirodny, z dovodu, ze ma rad, ked zena vyzera ako zena, nie ako dieta, dievcatko.
mne to do urcitej miery vyhovuje: nemusim sa vobec holit, ani nic podobne, skratka, mam s tym pokoj.
na druhej strane, viem, ze sex by s tym bol lepsi, keby som bola vyholena. ale to pichanie dorastajucich chlpkov... a pravidelne holenie... - zhrniem to: som rada, ze sa mu paci prirodzeny porast :)

Hnedoocka30

Nepomozem si, ked poviem,ze stojim za Andrejovim nazorom na vec. Sice sa lepsie pozera na upravenu piskorku ;) niekedy sa proti prirode ist neda. Tak napriklad, ked sa musite holit denne, lebo zarastate ako mala monkey a vase chlpky su nechutne hrube a huste, ...ked sa zakazdym nepekne vyhadzete, nech robite cokolvek a kazdy vyrastajuci chlpok citite pri posadeni,.. a , co ak mate pysteky vacsich rozmerov, takze vyholenie na hladko moze u vas posobit celkom komicky, co potom? Niekedy sa s modou ist neda a myslim si, ze este stale existuju muzi, ktorym sa pacia zeny prirodzene, cim nemam na mysli bush trciacu cez okraje nohaviciek.

Petoz

Mne sa urcite pacia prirodzene. Od mojej manzelky to aj vyzadujem. A pokial zena dodrziava zakladnu hygienu nie je tu ziaden problem. Nechapem kde sa berie nazor ze neoholena zena je spinava...
Rokov 27

6irim

ANDREJ-
s takými prízemnými ludmi by sa sa nemal ani zaoberať. Je to tvoja vec.
Naše názory neberieš a mi tvoje urážlivé máme prijať?
Porozmýšlaj o sebe.Každý bez rozdielu na pohlavie má možnosť vyjadriť svoj názor.

medusa

Samozrejme že umývam aj viackrát denne ale oholené je hygienickejšie (povedal mi to inak aj gynekológ, špičkový odborník) rozoberalo sa to vo viacerých témach. Každý má právo na svoj názor a nech si robí čo chce. Keď teba vzrušujú zarastené ženy, tiež tvoja vec.

andrej29

Prečítal som to správne, neboj sa.
Ide o to, či je naozaj nutné upravovať ochlpenie genitálií, ktoré ukazuješ len svojmu partnerovi a nie na výstavách v Inchebe.
Ďalšia vec je, kto povedal, že oholené alebo ostrihané intímne ochlpenie je krajšie alebo prítažlivejšie?
Bol to v roku 1918 mimochodom jeden americký homosexuálny módny návrhár, ktorému to začali všetci zobať z ruky a stal sa z toho módny hit, ktorý k nám vďaka našej milej komunistickej strane naplno dorazil až po 17. novembri 89.
Zrazu sa z normálnej a prítažlivej bežnej ženy stala chlpatá opica.
Muži prehodili kabát na druhú stranu a čo bolo pekné, stalo sa odpudivým.
Ešteže mne v hlave takto nepreskočilo, som rád, že som zostal rezistentný voči takýmto nezmyslom, ktorý sa k nám valí zo skazeného amerického západu, ktorá nemá v porovnaní s Európou žiadnu kultúru, dlhodobé tradície a žije najkonzumnejším spôsobom života spomedzi všetkých štátov na svete.
A od takýchto prízemných ľudí si mám nechať diktovať?
To radšej smrť.