Problém - Prsia, pomóc

minnie mys

adqaa...

Tu mas link na taku diskusiu:
www.zdravie.sk

Mimochodom, ak si este vo vyvoji, tak mas sancu, ze ti ten mensi prsnik dorastie. Avsak, moze sa stat, ze ti bude rast aj ten vacsi, takze sa ti to nikdy uplne nevyrovna. Ak ten rozdiel nie je velmi badatelny (najma v podprske), tak sa nad tym netrap. Ak ti to vsak tak velmi vadi, tak na chirurgii ti to spravia, ale neviem, ci ti to za to stoji...radsej mat rozlicne prsicka, ale vlastne, ako umele cecky s umelinami v sebe (toto moj nazor...) a nebud smutna...vsak sa zamysli...ked sa tvojmu chlapcovi bude pacit maly prsnik, tak mu "ponuknes" ten a ked sa mu pacia vacsie, tak sa bude zabavat s tym druhym, hehe...vidis, no nie je to zavideniahodne?! ;). Naozaj sa nad tym netrap, je to normalka, vela dievcat ma rozlicne prsia (napriklad, ani ja ich nemam na vlas rovnake)

adqaa

ja by som sa chcela spytat ze cim to je ze nemam prsia rovnomerne velkee ale jedno je mensieee.. a mne to strasne vadii:(uz newiem co mam robit!!!!!!preco???

veverqua

Ved si si sama odpovedala, priatelovi to nevadi, tak co riesis? Nauc sa mat rada samu seba, aj svoje prsia. Ked ti priroda take nadelila, asi vedela preco a asi sa k tebe hodia najlepsie. Ale aby som ti odpovedala aj inak, tak na rast prs zvycajne posobi uzivanie hormonalnej antikoncepcie. Rozhodne by som ale neverila tym "zazracnym" tabletkam specialne na rast poprsia.