co si mam o tom mysliet??? poradte

Príspevok v téme: co si mam o tom mysliet??? poradte
hmmm???hmmm

Vcera som nasla priatelovi na azete medzi rp ako napisal jednej babe ci si sa nestretnu a ci si to nerozdaju, ci nema zaujem? a jedna co pisala asi na ploche ze sex za kredit abo podobne... tak jej napisal ci nechce za peniaze... neviem co si mam o tom mysliet... sme spolu vyše 2,5 roka... a ku mne sa správa ziarlivo... ked ma vidi ako s nejakym kamaratom kecam alebo pisem, pripadne volam tak mu to neskutocne vadi... poradte prosim...

ShaulaThalit

Tak to treba asi vysvetliť nie? Ale už len keby som toto našla, asi by som sa zbalila a išla od neho čo najďalej, lebo je to prízemný prejav, je to jeho citová slabosť, a s takýmito ľuďmi treba jednať nekompromisne a bez emocii.

milinkaaa

mojaa, to on len tak keca ze zivot ide daleej..ved a co ma povedat?? plackat ze sa z toho stale nespamatal? to by sa ponizoval stale len..tak povie ze uz to prekonal, ale stale dufa..preto chce ist s tebou von, chce byt v tvojej blizkosti a nenapadne postupne si ta ziskavat..ak si rozhodnuta ze uz ho vazne nechces, tak ho asi radsej neber so sebou, ale je to na tebe;)

hmmm???hmmm

no jo a ako pokracujeme? nechodime spolu... nedala som druhu sancu...teraz to uz vraj berie tak ze zivot ide dalej...hmm....len nechapem o co mu ide ...lebo ked som minule spomenula ze idem s kamoskou na disco tak sa spytal ci nemoze ist s nami...tak po jednej stranke hovori ze zivot ide dalej a ze chce byt len moj kamarat ked uz ho nechcem ako frajera...a po druhej chce ist na disco s mojou partiou....hmmm

cicusmicus

tebe by som druhu sancu nedala radsej by som si ruky odrubala aby som niekedy v zivote mala vytocit cislo a zavolat... nikdy! dobre urobila

marko

ja viem,ale dakujem za nazor...dakujem:-)vysvetlit som to vysvetlil ale hlavne uz take niky nerobit,lebo je to prilis vysoka cena ktoru som musel zaplait za to ze nemozem byt snou lebo mi strasne moc chyba...chcem o nu bojovat ona mi za to stoji...

andy

Nič v zlom, tak ti držím palce, len by si jej to mal vedieť asi nejako rozumne vysvetliť. A už nič také nerobiť!

marko

myslis to je tvoj nazor...ja sa budem snazit pokial bude zajuem aj z druhej strany...asi som nebol praveze ju MILUJEM NAJVIAC NA SVETE aj ZIVOT BY SOM ZA NU DAL...

andy

Milý Marko, čo už len chceš na tom naprávať? Aspoň si sa poučil do budúcnosti. Ale keď si sa tak chcel chovať, asi si nebol zaľúbený