co si mam o tom mysliet??? poradte

Príspevok v téme: co si mam o tom mysliet??? poradte
hmmm???hmmm

Vcera som nasla priatelovi na azete medzi rp ako napisal jednej babe ci si sa nestretnu a ci si to nerozdaju, ci nema zaujem? a jedna co pisala asi na ploche ze sex za kredit abo podobne... tak jej napisal ci nechce za peniaze... neviem co si mam o tom mysliet... sme spolu vyše 2,5 roka... a ku mne sa správa ziarlivo... ked ma vidi ako s nejakym kamaratom kecam alebo pisem, pripadne volam tak mu to neskutocne vadi... poradte prosim...

moniqa87

po takomto niecom by som toho mojho hned poslala rovno do haja, nech si ide nahanat tie sliepky za peniaze a mna nevodi za nos...
btw obycajne najvacsi ziarlivci byvaju ti co podvadzaju, pretoze vedia coho su schopni oni, tak neveria svojej polovicke...
ja by som ti radila rozchod, ale aj tak urobis len po svojom, tak mu minimalne dobre vycisti zaludok, ked uz nic ine... pa

fazulka822

fuu treba sa s nim o tom porozpravat...mozno to sprawil za to aby si ziarlila ty a robil to zo srandy..alebo ako sa to da nazwat..spomen si nestalo sa pred nedavnom nieco take za co by mohol ziarlit ateraz ti to len vracia??