maly penis

Príspevok v téme: maly penis
anjelina

ahojte,mam problemik,ktory neskor moze prerast da vacsieho problemu.S priatelom sme spolu priblizne rok a vsetko nam spolu klape,pomaly planujeme dat sa uplne dokopy.Jediny problemik,ktory zatial ako problem nevnimam je,ze ho ma maleho a tenkeho :-(.To znamena 6x2,5cm.Ked je vo mne,takmer vobec ho necitim.K vrcholu ma sice vie doviest inymi metodami/oral ,nekonecne laskanie a pod/.Lenze mam obavy,ze ked nase sialene zalubenie opadne ,ci nezatuzim po chlapovi s normalnymi rozmermi.Respektive,myslite,ze aj po rokoch bude chlapa bavit uspokojovat svoju babu inak ako stykom?Jemu staci aj ten styk..dik za reakcie

xtrasize

Penis Extender - track.prolongsystem.net Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 16 cm, takze spokojnost.

smile990

Nezufaj, aj maly penis sa da zvacsit. Bud rad, ze mas aspon dobru erekciu :) viac informacii mozes najst na nete alebo na -odkaz odstránený- - presny navod krok za krokom ako si ho mozes zvacsit :))

velkypenis

Existuju rozne pripravky - lieky alebo zariadenia - nie vsetky vsak funguju, overeny sposob, ktory je zdarma je cvicenie penisu. Jedina nevyhoda je cas, ktory stravite cvicenim, ale vysledky sa urcite dostavia. Informacie pre zaciatocnikov najdete na stranke -odkaz odstránený-

velkypenis

Existuju rozne pripravky - lieky alebo zariadenia - nie vsetky vsak funguju, overeny sposob, ktory je zdarma je cvicenie penisu. Jedina nevyhoda je cas, ktory stravite cvicenim, ale vysledky sa urcite dostavia. Informacie pre zaciatocnikov najdete na stranke -odkaz odstránený-

lucka789

fuha tak to je doost divne..ved 6 cm ako tak moze existovat..samo ze za to nemoze lutujem ho..ale skus si kupit vybrator..mozno ta moze robit aj s tym..:)

bobo59

No dobre som sa na tom čo tu píšete pobavil. Hlavne tie rôzne zaručené návody na zväčšenie penisu. Vidno, že nemáte o tom ani páru. Penis je kavernózne teleso tzn. že je to ako špongia ktorá, keď sa naplní krvou tak sa stoporí pretože je obtiahnutá kožou tak vytvorí vlastne válec. Ak budete penis naťahovať, môže sa stať, že sa potrhajú jemné žilky cez ktoré sa pri erekciii privádza krv a potom ho už budete mať len na čúranie.
pre anjelinu:
Je pekné od teba, že znášaš handicap tvojho priateľa ale rozmýšľala si čo bude ďalej? Ak sa zoberiete ako ti spraví deti teda čím? Krčok maternice je dosť vzdialený od vchodu do pošvy. Budeš musieť byť oplodnená ambulantne. A teraz je to medzi vami o.k ale keď nastanú bežné starosti a prídu aj hádky prvé čo bude /a na to dám krk/ mu vytkneš jeho dĺžku penisu. Vieš koľko hádok som počul zo slovami: "veď ma nevieš ani poriadne poj...ť!" Takže ak ti môžem poradiť tak "dvakrát meraj a raz rež" lebo sex v živote človeka je veľmi dôležitý a priznala si to už tým, že si si to nenechala pre seba ale si o tom sem napísala. To znamená, že už teraz ťa to trápi a čo bude ďalej? Chcela si odpoveď od zrelého chlapa.