maly penis

Príspevok v téme: maly penis
anjelina

ahojte,mam problemik,ktory neskor moze prerast da vacsieho problemu.S priatelom sme spolu priblizne rok a vsetko nam spolu klape,pomaly planujeme dat sa uplne dokopy.Jediny problemik,ktory zatial ako problem nevnimam je,ze ho ma maleho a tenkeho :-(.To znamena 6x2,5cm.Ked je vo mne,takmer vobec ho necitim.K vrcholu ma sice vie doviest inymi metodami/oral ,nekonecne laskanie a pod/.Lenze mam obavy,ze ked nase sialene zalubenie opadne ,ci nezatuzim po chlapovi s normalnymi rozmermi.Respektive,myslite,ze aj po rokoch bude chlapa bavit uspokojovat svoju babu inak ako stykom?Jemu staci aj ten styk..dik za reakcie

johanny

moj osobny nazor ak mozem vyslovit, tak ze vam to bude klapat, dokym nespoznas ineho uzasneho chlapa, s ktorym si budes rozumiet ako v laske tak aj v sexe. ved kazda zena potrebuje v sebe citit partnera, po rokoch vas ten oral omrzi si myslim.no.. neviem

anjelina

johanny,no praveze tych poloh na vyber moc nemame,ani misionar nie je klasicky,lebo mi musi nadvihnut panvu.Vravim,pre mna akoby to ani nebol styk,ale iba take steklenie

anjelina

Sme spolu iba rok,po povahovej stranke je to uzasny clovek,mily,pozorny,spolahlivy.Zrejme prave kvoli jeho hendicapu...Je to tak,ze ked niekoho mam rada,tak by som ho ani za svet nepodviedla/hmm,to si myslim teraz/,
Este by som mozno rada precitat si nazor djakych starsich chlapov,ci by boli po rokoch manzelstva ochotni svoju partnerku inak uspokojit,ked stykom to nejde.Len mi prosim nepiste,ze jej kupite vibrator :-)).

johanny

ale to je brutal ked som kukla na pravitko
ze 6 cm. no moj byvaly mal 12 a nestacilo mi to. da sa ist vobec do viacerych poloh? dociahne aby sa do teba dostal?

johanny

no to musis vediet ty ci ho milujes. po case to urcite zistis. no neviem si predstavit co v pripade zeby si ho naahodou podviedla a zazila uzasny sex bez alternativnych metod. ja som mala chalana dva roky, potom som ho podviedla a zistila som, ze to s tym prvym nebol sex. hovori sa ze na velkosti nezalezi, ale moj osobny nazor je ze zalezi az prilis. v tvojom pripade ide o silu lásky, nikto ti neporadi ci ti to bude o par rokov stacit, to musis vediet iba TY