Nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: Nepravidelná menštruácia
Zuzana19

Velmi ma trapi moj menstruacny cyklus. Mesiaciky mi niekedy meskaju aj dva tyzdne. Okrem toho mavam stale vytok (ktory sa v priebehu cyklu meni). Mamina vravi, ze to nie je normalne a mala by som ist ku gynekologovi, ale ja sa strasne hanbim a bojim. Poradite prosim? Dakujem
-----------------------
Článok na tému "Menštruácia" www.zdravie.sk
Sekcia "Antikoncepcia" www.zdravie.sk
Článok na tému "Tehotenstvo" www.zdravie.sk

jajkafr

verculiq
v tvojom veku je normálne, že ti menštruácia mešká. Cyklus sa ešte upravuje takže sa môže stať, že niekedy ti príde skôr inokedy ti bude meškať. Ak sa ti to stane častejšie skús navštíviť gynekologičku.
neprežívaš teraz nejak viac stresu? škola písomky... Alebo si možno prechladla, nebrala si v poslednej dobe nejaké lieky?
na menštruačný cyklus vplýva asi všetko máloktorá žena má pravidelný cyklus. Ak ti príde menštruácia každý mesiac aj keď skôr alebo neskôr tak to je dobré. Horšie je keby ti neprišla vôbec aj niekoľko mesiacov vtedy je potrebné čím skôr navštíviť lekárku.

jajkafr

barca
ahoj to že ti mešká menštruácia môže súvisieť s chrípkou, ale tiež aj s tým výtokom, ktorý spomínaš a bolesťou brucha. Ak máš istotu, že nie si tehotná tak počkaj menštruácia sa dostaví ak nie tak určite navštív lekára.

barca

ahoojte! nemohli by ste mi trosku pomoct prosim?? mam taky problem ze mi uz 10 dni meskaju a mam vytok normalny biely a brucho ma niekedy zaboli...som dost zufala hoci mam vzdy nepravidelny cilus.teraz mam zacat brat hak len mi menzes nechce nejak prist.a mama mi vzdy stresuje ze urcite som tehotna... mam chalana ale sme sa ete nevyspali hoci sme mali neco spolu.. mno neviiim som zufala. jaj a mam aj chripku! moze to aj preto meskat??? dakujem za odpoved

janečka

ahojte chcela by som sa poradit... menstruaciuu mam v poslednom case kazdych 14 dni cim to moze byt ... je to nebezpecne????