Yadine

betina

Aj ja to užívam a už dosť dlhú dobu ale žiadne vedlajšie účinky som nepozorovala. Mne to pomohlo nemám veľké menštruačné bolesti.Aj keď je to drahý liek ale stojí za to!Predtým som mesiac používala iný...ale bolo mi zle a mal aj iné účinky. Tento obsahuje málo hormónov tak sa nemusíš ani obávať.Ja som maximálne spokojná ale nezabudni že každá žena má iný metabolizmus a aj keď mne to pomohlo tebe zase nemusí. Ale stojí to za pokus!Ja by som to na tvojom mieste skúsila....

len22ka

Baby nestrašte ma že "narástli prsia" to hádam nie?? Ale viem je to individuálne. Ja prechádzam od budúceho týždňa na Yadine, takže skúsenosť s užívaním ešte nemám ale cena (kupovala som ich včera) je 460Sk/mesiac..aj dosť nie??ale ak je to fakt dobrá ant.som ochotná za ňu toľko platiť :-)

kessy

uzivam zatial len mesiac,no mam velmi dobry pocit....ziadne vedlajsie ucinky (no mozno vacsia chut do jedla,ale kontrolujem sa)takze som spokojna....niekdy sa mi zda akoby som ani nic neuzivala,ved moje telo na nu nijak nereaguje,dokonca som ani tak pomimo nekrvacala ako ma doktorka upozornovala ze sa to moze stat....draha,ako uz bolo napisane okolo tych 1200,- na 3 mesiace,ale si myslim ze ma to byt aj preco,lebo naozaj na sebe nepozorujem nieco ako bolesti hlavy,zmeny nalad,zvacsenie prs....akurat sa mi zda ze som este pokojnejsie...

jana26

Uz asi rok uzivam tuto antikoncepciu, neprejavili sa ziadne vedlajsie ucinky, su z toho vacsie prsia, a cena na 3-mesiace cca 1300 SKK, su v pohode.