potrat

zita6

A ty, lily bud zenou a nie zmijou a vrahynou....est ano nevies ci si tehotna a uz pomyslas na vrazdu.Prepac, ale mozes sa hambit!Len my ludia mozeme byt tak chladni a bezcitni.Ked sa priblizis k medvedici, ktora ma prave male, tak ta zabije, rozdriape, a dotrha na kusky.A vies preco??Pretoze chrani svoje potomstvo.Nedovoli aby sa k nim co i len niekto priblizil a nieze im este ublizil....Toto dokazu zvierata.A my??ludia??...ved sa zamysli co chces spravit, ze je to ohavny a bestialny cin.

3nttt

zita6==lenze aj tak je to jej vec.ona sa rozhodne.a rozhodne sa tak ako uzna za vhodne.a nikto nema pravo jej do toho zasahovat.kazdy nech sa stara o svoje.

zita6

Moja zlata monka11 neviem odkial si prisla na taku sprostost ze je to jej vec, ci pojde na potrat alebo nie.jej vec to bola dovtedy kym nedoslo k pocatiu.vtedy to bola jej vec, ano, lebo sa mohla rozhodnut a uvedomit si ci sexovat bude alebo nie a ak ano, ake to bude mat dosledky...ale teraz ked caka dieta, rozhoduje o zivote, v jej pripade o smrti ziveho stvorenia...tak sa zobud a nevypustaj do eteru taketo nezmysly.

inuška

do 12týždňa, ale sme v dobe, že mohli by sme už niečo vedieť o antikoncepcii, baby fakt ste niektoré padli z marsu?

lily:)

jakože sorry, prírodovedu, vlastivedu a neviem este aku ko... som skončila, že už sa ani nepamatám...a čo je na tom, že som zvedavá a radšej si všetko dopredu plánujem, že čo keby...a nemám potom problémy...o priviedla som detsko na svet a radšej ho dám do decáku, pretože sa nemám ako o neho postarať...ty sa nepýtaš na to čo ťa zaujíma? a čo ak mám kamošku vo veľkom pruseri kvôli jednomu idiotovi a chcem jej pomôcť a preto sa informujem, lebo ona sa bojí s tým čo i len priznať?? aj to je zakázané? pomáhať svojim priateľom???

monka11

ale to je jej vec,ona ked raz na ten potrat chce ist,tak tam pojde,napriek tomu co vy tu napisete,ona bude mat vycitky nie vy,tak nechapem naco moralizujete.JE TO JEJ OSOBNA VEC

helemeso

skus zvazit, ze keby tvoja matka uvazovala rovnako ked bola tehotna a cakala teba, ze co a ako... Nevies do coho ides ked uvazujes o potrate... a nerob kktiny a nebudes na taketoveci musiet mysliet. tam sa radsej uc prirodovedu, vlastivedu a vytvarnu vychovu..
decka jedni nevychovane...

lily:)

lenka...ja nie som v tom, len ma to zaujímalo, že čo keby náhodou...aj nejaká ochrana mohla zlyhať...chápeš??? ale určite by som nikdy na potrat nešla...