tazko utieratelna stolica

Príspevok v téme: tazko utieratelna stolica
ox

zdravim vas, mam 23 rokov a rad by som vedel ci z vas niekto nema skusenosti s tazko utieratelnou stolicou. mam na mysli ze po potrebe ako sa snazite tak sa snazite neutriete si poriadne analny otvor pretoze ta stolica je akoby hustejsiej konzistencie.ako keby pred analnym otvorom z vnutra ostavala stolica,a niekedy sa zda ze uz to je ciste a po pol minute je tam zas stopa po stolici ,nechapem tomu uz sa chystam navstivit doktora ale je to dost trapne tak o tom rozpravat svojmu lekarovi ,moze to byt ze zvierac je niejak oslabeny trocha a nedokaze to zadrzat vo vnutry?nehovorim a kusoch stolice len o stopach na toaletnom papieri po utreti... prosim pomozte v tejto situacii akou kolvek skusenostou

usiko

susene slivky, a dvakrat denne fajn stolica, za par sekund si na zachode hotovy a utries sa docista na jedenkrat....

kaki007

:) obaja mate pravdu...maso mam velmi rada, s tym si uz nepomozem, nasytena sa citim len ked zjem nieco, co obsahuje maso. No a s tym zdravim stravovanim...som tazky priemer. Ale aj ta vlaknina je na zvazenie.

kaki007

S tymto mam problem od leta, odkedy sme boli v Tunise. Dostala som tam samozrejme hnacku, ale nastastie az ku koncu pobytu.Viac ma gniavila, ked som uz bola doma. Ale odvtedy mam stale problemy so stolicou. Raz je ako kasa a druhy raz zase neviem zo seba vsetko dostat a citim sa neuplne vyprazdnena.taktiez mam problemy so zvyskami na toaletnom papieri. Pouvazujem nad tym aloe.snad to pomoze

ox

no to som zase ja bol som s tym u doktora,dal som si testovat moc aj krv ,plus mi vysetril analny otvor ,povedal ze s analnym otvorom je vsetko ok nic tam nieje co by tam nemalo byt,lenze ja niesom na slovensku ale bol som u doktora v UK,tak dufam,ze sa nemylil... dakujem za rady skusim tie pripravky co ste mi pisali.... ak mate este niekto niejake rady piste... ja tu este napisem ako mi dopadly vysledky

farmaceutka

ox, to je jednoznacne maly prisun vlakniny. Kup si psylium, pouzivaj podla navodu a toaletak nebudes potrebovat takmer vobec. Okrem toho zelenina, ovocie...vsetky tie dobre rady urcite poznas.

mirka 23

Skús Aloe, je dobré na vylučovanie, proste ide to potom úplne ľahko a neušpiníš sa tak. Ja kupujem v lekárni takú 300ml fľaštičku - Activ Aloe za 500sk. To si dáš jednu lyžičku večer a ráno ideš hneď na vecko.
Ešte lepší je fytotonic
www.missiva.cz

mirka 23

A používaš vlhčené utierky, trebárs aj tie, čo sú pre bábätká. Nedávno sme ich začali s manželom používať a veľmi sme si ich obľúbili.