Monica Bellucci

samanthika

baby, vy ste sisi...to co to tu riesite? ako ste sa dostali k detom?
no nic...spytam sa takto, ked uz riesime monicu bellucci a lene marlene:D kebyze vedla seba stoji monika a lene, na kto by ako prvy uputal vas pohlad?? myslim, ze odpoved je jasna...lena je nevyrazna, nehovorim, ze skareda, ale taka o nicom...monica ma krasnu tvar, vlasy, je vysoka a ma charizmu...ta lena ma mozno tiez nieco do seba, co ja viem, nezaujimam sa o jej hudbu ani o nic co s nou suvisi, ale porovnavat ju s bellucci je dost velka sranda

lucci

jasné renala, choď skontrolovať čo práve robia, či náhodou nelezú z okna alebo či neskúmajú elektrickú zástrčku, kým sa ty bavíš pri počítači

lucci

marissa - ja sa nehnevám, veď tu na nete nikdy nemôžeme vedieť s kým sa rozprávame.. Lene je moja obľúbená speváčka, aj keď je na Slovensku možno neznáma.
patrice - ja som nič vulgárne nenapísala, ale skôr slena by sa mala nad sebou zamyslieť, nad svojím slovníkom. už teraz je zúrivá z toho, čo ju čaká, a svoju zlosť si vybíja na ostatných. je mi jej ľúto, ale ona sama sa tak rozhodla. Inak sa dobre bavím na tom, aká hádka tu vznikla z jednej nevinnej vetičky.

patrice

lucci
si pritvrdila riadne,prosim ta váž slová,bo na ženu určite aj budúcu matku a niečiu dcéru sa nepatri mat takýto slovník,tiež som si myslela že si nejaky vulgarný chlap..

slena

Ano aj ja som si uz zacala mysliet ze je to chlap ked vnima deti ako pritaz, urcite je frigidna a este aj neplodna alebo je to stetka..

slena

Ty si chudera/chudak, lebo slepo snivas o zenach na ktore sa budes len tak pozerat na obrazku a honit si pri nich... Urcite si si este v zivote nezatrtkal/a. IQ hojdaci konik... no mas to tazke :-OO

marisssa

lucci--prepac, dufam, ze som ta neurazila, to som nechcela..neviem, lebo chlapi zvyknu tak zastavat nejaku kocku zenu :-) fakt sorry