lieky na ukludnenie

Peto T

Mne na ukľudnenie zvyčajne stačí 3-9 gramov vitamínu C. Návykový je len v tom, že na pohodu si človek rýchlo zvykne :-) Ako beriem 2-4 gramy denne, tak som celkovo pokojnejší. Rozdeliť na 3-4x počas dňa, viac piť.

rizikaockovania.sk

Nevhodné pri poruchách obličiek a metabolizmu železa alebo medi.

POMOC3000

skusim ešte ten Guajacuran ten som nebrala a potom možno uvidim nemam s toho dobry pocit ťe hltam tabletky lekar... bude posledna varianta asi

kristina111

POMOC3000, ved som sa ti snazila pomoct, len pises, ze nic take dostupne ti nezabera.. preto ti este raz hovorim, nazbieraj odvahu a chod za psychologom.. ved na to m nic nie je! je to normalny lekar, denne ho navstivi plno ludi.. su veci, ktore nam zneprijemnuju zivot, sami proti nim nevladzeme bojovat, tak predsa potrebujeme najst niekoho kto nam v tom pomoze a prave tou spravnou cestou je navsteva psychologa.. neviem co by na tom malo byt take strasne.. neviem kolko mas rokov, ale ked sa hanbis, tak chod s kamaratkou a uvidis, ze to zvladnes.. hovorim ti, lekari su tu pre nas a ked nam maju pomoct, tak preco to neskusit?? ale je to na tebe, ja ti davam len dobru radu..
pytala si si nejake rady, resp. nieco na ukludnenie: ja ti mozem napisat plno pripravkov na ukludnenie.. lenze - tie na prirodnej baze ti nepomozu, kedze si pisala, ze si uz uzivala sedatif pc, deprim a aj persen, no a v podstate vsetky tieto prirodne preparaty su si podobne.. asi maju na teba slaby ucinok.. potom su silnejsie lieky, ako je diazepam, xanax, seroxat, ale vsetky tieto lieky su len na lekarsky predpis! su ovela silnejsie ako tie prirodne, maju svoj ucinok, niekoho dokazu poriadne otapit.. a niektore su aj navykove, takze opatrne.. ako vidim, tebe by pomohli asi tieto silnejsie, kedze slabsie nezaberaju, tak sa vyber za lekarom, povedz mu o svojich problemoch a tazkostiach a nejake ti predpise..

POMOC3000

keby som mala odvahu tak idem za psychačom a nepisala by som sem !!!chcela som iba niaku dobru radu resp.niake ukludnovadlo

kristina111

preco by mal byt tvoj problem unikat?? poznam vela ludi, ktori maju presne taky isty problem ako ty.. nehovorim, ze je to nejako extra rozsirene, ale netvrdim, ze je to nieco neobvykle..
ked ti nic nepomaha, preco nejdes za psychologom?? sama pises, ako ta to obmedzuje, lieky nezaberaju, dychove cvicenia su na to slabe, tak na co cakas?? zajdi za nim, uvidis, ulavi sa ti, pomoze ti a bude to lepsie..

kristina111

mozno by pomohli nejake dychove cvicenia.. ked to na teba pride, sustredit sa na dych, pomaly pocitat, pomaly vdychovat a nadychovat sa a vnimat to.. aj tak ti radim - pozri si temu uzkost, je tam vela cennych rad..