Varovanie o mobiloch a rakovine!

Príspevok v téme: Varovanie o mobiloch a rakovine!
damian

Vážení, za každú cenu si stiahnite a pozrite závažný dokument o tom, ako veda dokázala spojitosť medzi používaním mobilných telefónov a rakovinou a aké riešenia vedci navrhujú.

Pamätajte, že podobné, ba aj väčšie podvody vo vede sú známe aj v liekovom priemysle.

Dokument si môžete stiahnúť na

www.subory.sk

Po stiahnutí budete pred odzipovaním (rozbalením dokumentu) vyzvaní uviesť HESLO. Do okienka “heslo” napíšte “mobil”.

Samozrejme, týmto zároveň otváram ROZUMNÚ a inteligentnú debatu na túto temu.

radana

Damian,casy,ked sme mali v telke dva slovenske programy a nejaky ten madarsky program su davno za nami.Chcela som tym napisat,ze ked si pozries spravy na viacej kanaloch,tak si predsaj len nieco podstatne z toho vyberies.Mal by si zalozit dalsiu temu,ako televizne spravy ludom vymyvaju mozgy..Maria,to,ze mobily su pre zdravie skodlive nevieme prvy den,takze ma trosku soklo,ked tu Damian zaklada takuto temu akoby neviem co objavil...

[zruseny12]

lencok,ja viem o jednej ochrane,ale bude to vyzerat ako len reklama,a viem o nej dlho,tiez si ju planujem kupit...a vyskusat,ci fakt je to pravda,ci cloveka ochrani tato folia,lebo ja ked dlho som pri PC citim sa unavena,slaba...a to citim aj ked dlhsie volam...takze som zatial len obmadzila telef.a PC...ale chcem vyskusat aj tu foliu...

lencok1

Myslim ze Damian nas chcel na to len upozornit a myslim ze to ma vela do seba...
bobika neviem preco tak podrazdene reagujes, klidek, aj to skodi zdraviu...ja som o tom presvedcena ze to ma negativny vplyv na nase zdravie...rada by som vedela o ake opatrenia ide...niektore si viem zabezpecit sama, ale niekedy to nejde, ako napr.ked budem v praci a pc bude nutnost...cize treba nejake ochranne folie?
ja by som bola celkovo zato, aby sa to riesilo...ved ludia skodia samy sebe

bobika.

Damian, správy su inak povedané aj informácie, nie? A ty si sa ako dopracoval k tomuto poznaniu? Cez informáciu a ako vieš, že nie sú skreslené a nie je to ciel niekoho? Celý svet je o objektivite a subjektivite a jazýček váh je veľmi krehký. Tak to všetko treba aj brať.

damian

Bobika, Ty vies, a aj ja viem. Ale divila by si sa, kolko ludi NEVIE. Je mnoho takych, ktori citaju toto forum, ale nepisu. Viem to aj vdaka emailom.

damian

Napriklad, minule mi povedala moja mama, aky je ten Tony Blair dobry clovek, ze aj do kostola chodi a ze pomohol Hamerike proti Iraku. No, je to na zaplakanie, ked takto ludia zjedia nesmierne bludy, ktore im TV naserviruje. Smutne...

bobika.

Damian, svet zatajuje omnoho dôležitejšie veci pre toto ludstvo. Okrem toho všetci to dobre vieme o tých mobiloch, elektronike a pod. ved sa to dennodenne pretriasa v každom médiu, veď ty tu nič nové nepíšeš, ide o to ako to píšeš, začneš to tu prezentovať ako keby si objavil ameriku. Apropo, tí čo na to prišli s tými mobilmi, teda vedci, neverím, že ich nadalej nepoužívajú a určite si vedome neubližujú...čo by tí vedci robili keby nemali za úlohu niečo nájsť?