zdrava vyziva? moze byt?

Príspevok v téme: zdrava vyziva? moze byt?
metabolicka

Ahojte...snazim sa zacat zdravo stravovat. t.j. 5x denne jest mensie poricie a po 6tej uz nejest,max. tak jogurt lebo som drzala kade jake diety a mam spomaleny metabolizmus,ale o to nejde. viete kazdy ma nejake zachvaty zravosti (prepacte za vyraz)a vtedy prosto musite nieco fajne zjest. chcela by som sa spytat ci nepoznate nejake malo kaloricke jedla ktore su fajne :P....ja zatial na taketo veci si vyslaham bielok z 2 vajec a pridam tam len 2 lyzicky prask. cukru, alebo chcela by som sa spytat moze sa jest tvaroh? nepribera sa z toho? dakujem za rady a poznate este nieco podobne ako ten bielok?

aja05

skuste si ho natriet na celozrnny rohlik a na to dat platky kuracej sunky s paradajkou a paprikou je to vynikajuca pochutka

janka

tvaroh je najlepsie neocukrit, ja som si ho davala s kakaom, ale primiesala som do toho trosku nejakeho ochuteneho jogurtu, skus aj napr. s orieskami, hrozienkami a skroricou...a urcite je lepsi/zdravsi ako vyslahane bielka

...

to heh: aj tak na tom nič nemení že je lepší tvaroh ako bielka s cukrom.

surové bielka sa nemajú konzumovať. obsahujú choroboplodné zárodky salmonelózy.

silvus

tvaroh je výborný na chudnutie, ten nízkotučný...Je to ideálna večera pri diéte, lebo obsahuje veľmi veľa bielkovín:-)