Hypoalergenna dojcenska vyziva?

bobika 1

súhlasím Tinka, ktorá matka by nedojčila keby mohla? Ved sa o tom tolko dookola píše a hovorí aké je to zdravé. A k tej Bebe H.A., ja ju malému dávam od 1 mesiaca a nemáme absolútne žiadne problémy...aj detská lekárka mi ju schválila a okrem iného aj v nemocnici na novorodeneckom pri nedonosených detoch chovali babatká Bebou. Ja každej maminke uprimne závidim ked dokaže babo kojit aspon do 6.mesiaca a ja som tak isto robila všetko preto aby som to zvládla, ale bohužial.

domipeto

predam beba 2 600g za 7,5€ aj viac kusov. na tel cisle 0903663724 mam aj nutrilon za super ceny volajte alebo piste na mail

tinka228

no to znie síce super, že dojčiť, ale keď nemáš čo? necháš dieťa zomrieť od hladu? to milujem tieto "keci" o dojčení. to vie predsa každá matka, že je to najlepšie len nie bohužiaľ každá má to šťastie, že dojčiť môže.

presne tak

uplne s vami suhlasim, kazde babtko ma ine brusko,ale urcite by sa malo co najdlhsie dojdćit,to mi nikto nevyvrati!!!Ale ked musis tak musis.ja som od siesteho mesiaca musela u jedneho z deticiek zacat dokrmovat,zhodou okolnosti som tiez davala Bebu h.a. To mi poradila doktorka. Ostatne deti som vobec nedokrmovala,nemuslea som. Vsetky su ale zdravucke.

miska31

Asi samo dieta si určuje čo je prenho dobre a čo nie,nebudem mu nukat niečo čo nechce niektorym može chutit nutrilon a inym nie,moje deti ho nechceli im som davala Beba HA premium a chutilo im to bez problemov a nemaku alergie.

beatkah

Obavat sa hypoalergenov vo vyzive je nemiestne,co vam to maminky doktorka nevysvetlila! je to naopak velmi zdrave. Aj ja patrim medzi tie maminy ktore davali svojmu dietatku pokracovaciu vyzivu a bez problemov! H.A. verzie su teraz preferovanejsie. Ano,aj Beba ma svoju ha formulu. Hypoalergeny predstavuju pre babatka zdravy imunitny system a zdrave brusko zaroven.

januška

Janka 27 suhlasim s tebou a dakujem za radau. Ja som maximalne s mojim rozhodnutim davat Bebu Ha mojmu drobcovi spokojna. Uz mame osem mesiacov a rastie ako z vody :O) Prave dnes sme boli na kontrole a sme zdravucki, tak vam vsetkym zlatym babulam mamculam dakujem a prajem velmi vela trpezlivosti pri dojceni a potom aj pri krmeni vyzivami :O))

janka27

Napisat prispevok, ze Nutrilon je lepsi a nic k tomu, no to je teda malo. Ved tu potrebuje niekto naozaj poradit a nie preferovat silou mocou nejaku znacku. Vsimla som si,ze viacere mamicky tu pisu o tom,ze Beba HA je pre nich najciac vyhovujuca a ja sa pridavam k vam. Nemame s nou absolutne ziadny problem. Pise sa,ze deti z umelej vyzivy rychlo priberaju a zle spinkaju,ale ja som to absolutne nepostrehla. Papkame ju uz od 5. mesiacov kedy som presatala dojcit a musim zakolopat na drevo..klopklop,sme zdravucki. Nie som alergicka ale moja sestra je a prave preto sme zvolili Ha verziu.Totiz ty alebo manzel nemusite byt alergici a vase dietatko moze byt. treba sa o tom viacej informovat u lekara ako na nete :O) ale dufam,ze som pomohla.