" M O J A P R Á C A O S E X E "

Príspevok v téme: " M O J A P R Á C A O S E X E "
psychologička

studujem psychológiu a pýšem ročníkovú prácu. týka sa sexualnej výchovy na školách, vplyv TV, internetu a DVD na náš sexuálny život, sex v priebehu nášho života, sexuálne poruchy ...
prosím napíšte mi koľko máte rokov a koľkokrát máte sex / ako často/. Ďakujem, nič iné nemusíte písať, len vek a ako často.

lenka..

39 raz za dva týždne.
-
chcem sa spýtať tých čo 4-5x do týždna,
či sa vám vždy chce a či si potom s partnerom nezovšedniete. je to totiž dosť často, prvotné vzrušenie a poblúznenie z nového partnera pominie, nastane všednosť. a poznáte sa tak dobre, že už dopredu viete, každý dotyk, pohyb, vzdych. nenastane stereotyp? ako to, že keĎ sexujete tak často, tak sa aj po roku-dvoch stále dokážete tak vzrušiť?

marisssa

kkq--jooj, mat tak vlastny byt, tak je to aj kazdy den (aspon zo zaciatku :-D)
my s priatelom nemame spolocny byt, bud u nich,alebo u nas, ale nie je to ono, ked si to clovek nemoze naplno uzit...

kkq

no do kelu. Všetci sú tu takí mladí a sexujú jedna radosť. Kde do kelu??? Však v sedemnástich či dvadsiatich určite nemáte vlastný byt........alebo áno? Ja mám 23 a mám to tak 2 krát do týždňa cez víkend, občas cez týždeň a to je asi tak všetko.

aux

Mal som 23-r. bol som zenaty a sex som mal kazdy den. Teraz som rozvedeny mam po tridsiatke a sex mam skoro... kazdy den sa urobim a mam pokoj do druheho dna.