Serrapeptaza

blume

Zdravim vsetkych!
Mohol by mi niekto dat kontakt na spolahlivu a overenu predajnu serrapeptazy? Niekto, kto uz ma skusenosti s kupou a s kvalitou produktu, Moze byt aj do zahranicia.
Za info dakujem vopred.
Anna

LINDA M.

Mam otazku pre RNG:
Dozvedela som sa ze serrapeptaza rozklada bielkoviny. Tak sa teda chcem opytat ak som sportovkyna a teda denne prijmam proteiny vo forme napojov a aminokyseliny vo forme tabliet, ci teda serrapeptaza dako rozklada tieto proteiny a aminokyseliny. A ci teda dako na seba neposobia a mozem to vsetko spolocne uzivat A mojim cielom je naberat svalovu hmotu a musim prijmat tie bielkoviny. Dakujem

RNG

Slavica, dotykas sa hromady tem, od kosti, cez klby, infekcie,stress, mozno menopauzu,travenie, imunitu atd, trochu si okolo toho popozeraj alternativne pristupy k tymto problemom napr na rng.nazory.eu
ATB zialbohu nie su na mnohe tieto odpoved, casto pracuju naopak, situaciu zhorsia.

slavica

Nevyhojene koleno po artroskopickej operacii, velmi drobne odstiepky z chrupavky, stale sa neda do drepu a koleno pobolieva a dalej praska, akoby sa a po operacii urobilli dalsie fragmenty,
neskor hernie diskov, 2 na C , 1 na Th a 1 na LS chrbtici, ale hlavne vraj fibromyalgia- bolest uponov svalov najma na chrbtici, vsetko zacalo vsak v r. 2006 - mocovymi problemami po kupalisku bola som aktivny plavec, stale som mala stipkania a nutkanie na mocenie, len 1x sa potvrdila Chlam. trachomatis metoda hybridizacie, vsetky dalsie stery vysetrene na nu cez PCR boli negat, pri laparoskop. operacii malej panvy a odbere vzoriek z Douglas. pr.a moc. mechura sa nic infekcne nezistilo, robila sa j virolka, o rok som sa stala celiatikom a mala tiez zistene IG G na boreliozu, bola som 2x preliecovana ceftriaxonom infuzne, klby ma jemne boleli, ale az do. 2012 som vsetko zvladala, zahadne v r. 2011 po tej lecbe ceftriaxonom a potom doxicyklinom sa problemy s mechrom velmi vystabilizovali, r. 2012 1. hernia L1-L2, vyborne som to ustala len so 4 Solumedrolmi, potom nic, starala som sa o mamu s leukemiou, vsetko som vladala s chrbtom i kolenami, r. 2013 mama umrela, o 3 mesiace mi robili uz koleno, vela som sa tulala, bezkovala, koleno opuchlo, bez urazu , MR zistene viacere nalezy a tie drobne fragmenty chrupavky, potom liecenie doma v Piestanoch, tepla voda, bahno- velmi zle, zacal sa cirkus s chrbtom, bola som 5 mesiacov na PN, zistene dalsie hernie na C a Th chrbtici+ ta fibromyalgia, najprv som to nevedela odlisit, myslela som, ze su to len platnicky, teraz to uz ciastcne viem rozoznat, beriem este stale aminotryptilin 1-0-1
stale mam taky nazor, ze infekcie -bud ta chlamydia, resp. borelia mozu toto cele sposobit, a zial, ked sa nezistia zavcasu, nepomoze asi ziadna ATB liecba, hoci mne sa podla tych priznakov zda, ze ta ATB liecba predsa mohla priviet tieto mikroorhanizmy do stadia inaktivity, a ked bolo telo vystavene stresu -umrtie mamy, opracia kolena, tak to buchlo nanovo, teraz mi dali 3-krat v maji 2014 na 23 dni ceftriaxon, ucinok som na zaciatku necitila, potom mi bolo horsie v priebehu liecby, a ku koncu sa to zlepsilo.
Beriem este koenzyn Q10 a chondroprotektiva, teraz mi farmakologicka odporucila serrapeptazu
Aky je Vas nazor na celu vec? Bola som aktivny sportovec a az do r. 2012 som vsetko riesila len rehabilitaciou, bez liekov.
Ake pracovisko v SR resp. v CR by mohlo spresnit dg.,a previest ucinejsiu liecbu?
slavica