...po potrate

Príspevok v téme: ...po potrate
kitti

Dva mesiace som sa mohla tesit,ze budem mamickou. Potom v osmom tyzdni mi plod pomaly odumrel a musela som ist na abort.Od vtedy ma dajako nic nezaujima. Po tyzdni som zase zacala krvacat. Lekar mi povedal,ze mozno nemusime cakat pol roka na dalsie tehotenstvo,ze to potom uvidime. Je to tazke,hlavne,ze to bolo planovane tehotenstvo a za mesiac sa nam to podarilo. Ked mne to tak boli,ako to moze boliet takym,ktore potratia vo väčšom stadiu tehotenstva? Vy ktore ste potratili,kolko ste pockali na dalsie tehotenstvo?

3nttt

babyzne!hlavu hore:)mojej kamratky sestra tiez potratila 3x...ked nie viac.a teraz caka mimi...mala by byt uz pomali v 8 mesiaci.idem jej hned zavolat:)drzim palce:)

vierka

sestra mala potrat v auguste,už plánujú,ale u nich je problém v tom,že jej manžel pracuje v Taliansku.Kámoška tiež mala v auguste,a už je tehotná.Zatiaľ je o.k.

kitti

Ja zatial som na PN. Uz sa tesim,ze pojdem von,medzi ludi. Mozno aj to robi vela,ze len sedim doma. Skusim sa zamestnat,stale robim nieco,aby som na to nemyslela.
...,kolko ste pockali s dalsim otehotnenim a hned sa vam podarilo?

kitti

ved to ze psychicky...
Ja mam velmi vzlastne zamestnanie,ktoru mam velmi rada,ale psychicky velmi narocna.
Ty si silna osoba,ze to takto zvladas,musim sa aj ja pozbierat.

...

pre :-)

neviem čo ti tomu mohlo nasvedčovať, lebo nechápem o čom hovoríš ...
ked niekto povie že tri kát potratil, a ty osočíš že bol tri krát na interupcii...
ani nechci vedieť... čo by som ti tu práve chcela napísať.

vierka

tak,tak baby,dajte sa do poriadku hlavne po psychickej stránke,a hor sa do toho.prajem vám,aby ste raz boli šťastnými maminami.chodíte do práce?ja som na MD

...

kitti... nebola som ešte... lebo ešte stále to bolí a musím si nechať trošku odstup, aby som psychicky na tom bola v poriadku.