Zeleny sopel a bolest ucha

Príspevok v téme: Zeleny sopel a bolest ucha
0109

Prosim o radu.Moja dcera ma uz vyse 2 mesiacou zelene huste hlieny v nose,ktore na par dni zmyznu ale potom sa vratia.Doktorka mi s tym nepomohla.Vecer ju zacalo velmi boliet ucho.Skusala som cesnak,maslo,olej,ale nepomohlo.Teraz ju usko boli uz menej.Viete mi poradit co mam robit ako ju zbavit toho soplu a bolesti uska.Byvame v zahranici.Dakujem.

female

ahoj..no pozri malej ci ma biely jazycek ..ak ma urcite ma candidu (plesen) v tele a ta je povodcom jej ochorení ....ja som sa s malou trapila 4 roky neustale z choroby do choroby pobehala som rozne kompletne vysetrenia a sanatoria a ani jeden lekar mi nepomohol ...az na tomto fore som sa co to naucila a podozvedala a dospela som k zaveru ze povodcom vacsiny ochoreni je plesen v tele a mam to aj odskusane :)..cize rozhodne zacni s protipliesnovou dietou a nasad malej probiotika ...dobre by bolo aj uzivanie kokosoveho oleja (ak nemas davaj jej aspom tri lyzice struhaneho kokosu denne...hlavne ale ZIADEN CUKOR!!...candida zije z neho a to je nas problem 21 storocia ...cukor nas postupne pozabija ...volakedy boli ludia zdravsi a preco?-lebo neboli antibiotika a nejedlo sa tolko sladkeho cize plesen sa im v tele neujala!...uvidis po tom co mala prestane papat sladke a to plati na cas aj pre ovocie jej problemy odzneju ...prajem vela zdravia...a momentalne na cistenie nosteka si kup ANIZ a uvar cajik a vyplachuj jej nim nostek ... na usko daj vlhku vlaznu handricku...(NIE TEPLU):)

RNG

ucinne prostriedky co by som ja pouzil su koloidna strieborna voda do nosa , pripadne aj pit
GSE roztok
Oreganovy olej(minikapsule, ktore by dieta od 4 rokov malo byt schopne prehltnut.)
NAC a samozrejme vitamin C a hromada vody.