problem s ktorým nebudem mat chalana...SOS

dada

lina... no, mne zisli uplne v pohode, ale pouzila som maximalnu povolenu dobu posobenia, cize na opilce 10 minut.... zalezi asi od hrubky chlpkov..... v tomto uz ti neporadim...ja si depilujem tak podla potreby, cca dvakrat do tyzdna...vyhodou je, ze pri vyrastani to nepicha :)

lina.

dada, ja som depilačný krém použila, ale mne vôbec nezišli chlpky. nič. pichala som dalej. tak ako to robíš ty a ako často?

dada

Ahoj, no, ja mam tiez tento problem, vyhadzem sa vzdy po ziletke, tak som zacala pouzivat depilacny krem.. davam si ho len hore dopredu, kde sa mi tvoria vyrazky a zbytok si oholim, tam mam jemnejsie chlpky, takze vyrazky nie su.. no a potom si to este vydezinfikujem pletovou vodou s obsahom alkoholu a natriem weet kremom proti zarastaniu chlpkov.... niekto pise, ze nepomaha ale mne ano, tak aspon vyskusaj a uvidis.. je sice drahy, ale na take male miestocko ti vydrzi dlho :) no a pocas dna si to popripade este vydezinfikujem pletovou vodou a znova natriem kremom...sem tam sa mi nieco vyhodi, ale rozhodne je to lepsie ako ziletkou...no, inak na depilacnom kreme sa pise, ze sa nema pouzivat na genitalne oblasti, ale pokial si ho das len hore dopredu, tak by ti to nemalo nic spravit..... vyskusaj, uvidis

gulocka

no nezaberie ti to tak vela..akurat som to robila a mala som to za desat minut...to len musis do toho prist..mne to vyhovuje najviac..a potom na to pouzijem balzam po holeni nivea pre muzov.. a natieram si to aj viackrat za den s nim...alebo pouzijem mast hydrikortizon, to je na liecbu koze a aj to pomaha...nie je to uplne hladke v kuse ale vyrazok je podstatne menej..

opica.

nati, hladala som v témach a našla toto: jedna kočka sa každý deň holila všade , len v okolí bikín /slabín/ raz za 3 dni. lebo mne sa vyrážky tvoria len tam. tam sa ta chalan aj tak nedotýka, tak tam môžeš aj trošku pichať

ferika

nataliii--ja fakt nemozem z takychto trapnych reci!!!!Tak to je pre teba najvacsi prolem aky mozes mat???????A co take co nemaju prso...abo maju kazde ine...a rozne ine vady??hm???Co by si robila na ich mieste????To su problemy!!!Bo len tazko maju riesenia!Ale ten tvoj "akoze problem" ma riesenie:ZAHOD ZILETKU!!!!A ete dobra rada..zamysli sa!!!

nataliii

ano presne tak.. aj ja to mam hned po oholení.. uz fakt neviem co mam robiť..dufam ze sa niekto nadje kto vyriešil tento problem :(

opica.

ja som raz vyskúšala u kozmetičky depilciu voskom v oblasti bikín. Hrôza:
dva dni som to mala červené a zapálené. O týždeň mi začali rásť opäť
a tak isto ako predtým som mala vyražky. Raz som skúsila neholiť sa dva týždne. Potom som si to s pinzetou
vytrhala / len v slabinách, lebo tie vyrážky sa tvoria tam, inde som sa oholila žiletkou/. Opäť vyrážky. Používam drahe žiletky VEET, často ich mením. Asi po 5 holeniach vymením. Medzi tým si ich dezinfikujem originál lekárskym dezonfekčným roztokom. Natriem VEET proto zarastajucim chlpkom ( zinková masť je na prd). A mám stále vyrážky. Ale je zvláštne, že ich mám hneď po holení, takže neviem, či sú zo zarastajúcich chlpov. veď hodinu po holení predsa ešte nerastú.