POMOC! celulitida!!=(

Príspevok v téme: POMOC! celulitida!!=(
wewaa

Prosím...môže mi niekto pomôcť?! Do marca potrebujem zhodiť pár kíl, ale to ma tak netrapi ako CELULITIDA!!=( Mám 16 a celulitidu uz tak 2 roky.Moja sestra ktora ma o 10 kg viac ma jej oveľa menej. Neviem čo mám robit....pomáha pit viacej tekutin?alebo opmoze trosku daky gel?Cvicim dost ale to nijako nepomaha! PROSIIM!!!!!

Alexa12

kralovna_12: ja sa natieram kremamy na celulitidu zn. pevonia botanica. Mozno by si to mohla skusit :o). Je to prirodna kozmetika takze ma kopu vytazkov v sebe, a urcite to nieco robi :) a cvic dalej, to je zaklad!

simca_medova

Určite pokračuj v zdravej strave- to chce čas :) si na dobrej ceste.
Ja používam ešte k tomu dixo. sk/chudnite-ultrazvukom-slimming/
Infračerveným svetlo a ultrazvukom to napomáha pokožke lepšie regenervať a odburavať tuk do hlbky :) Ale cvičenie a strava je samozrejme zaklad :)

kralovna_12

Baby ja uz som uplne zufala z teh celulitidy, fakt neviem co am robit!!! :( cvicim uz dlho, pijem vela vody, 3l denne minimalne a proste furt nic :( stale rovnaka aj stravu som si upravila vela zeleniny a tak

lenus

pocujte, neviete mi niekto povedat nieco viac o skoricovom zabale? nechcem ist dakde do salonov alebo kde, ale ci sa niekde neda kupit-teda kde sa da =) kupit ten skoricovy krem. Alebo skoricovy olej ma taky isty efekt? alebo pripravit sa to sa aj doma? hm? =)