POMOC! celulitida!!=(

Príspevok v téme: POMOC! celulitida!!=(
wewaa

Prosím...môže mi niekto pomôcť?! Do marca potrebujem zhodiť pár kíl, ale to ma tak netrapi ako CELULITIDA!!=( Mám 16 a celulitidu uz tak 2 roky.Moja sestra ktora ma o 10 kg viac ma jej oveľa menej. Neviem čo mám robit....pomáha pit viacej tekutin?alebo opmoze trosku daky gel?Cvicim dost ale to nijako nepomaha! PROSIIM!!!!!

gynaaaa

kremy som neskusala...je to dost draha zalezitost a mama o takych veciach nechce ani pocut..ja nemam brigadu tak nemam peniazky na to...
ale bez pohybu je to aj tak na nic platne zrejme:)
no co ako postupujete?uz vidite niekdo nejake vysledky?:)

gynaaaa

ahojte..no ja som z blavy...jaka sranda ze vsetky skoro sme tu marcove:)
som rada ze aj moja myslienka -na narodky si chcem dat novu postavu-sa tak pekne chytila medzi vami:)

leila

sranda aj ja mam v marci narodky :) ja som pouzivala od nivea, a balea kremy na celulitidu, ale tak velmi to nepomohlo, asi treba k tomu aj cvicit, len ja nemam kvoli skole moc casu.
Inak som z blavy

wewaa

AHOJTE!!!!! A skadial ste vsetky???inak neskusali ste nejaky krem alebo nieco???ja fakt newiem co robit...cvicim dost ale to nepomaha......GYNAAAAA: aj ja mam v marci narodky-16...a nebolo by odveci ak by som ich oslavila ako nova osoba!!=)

leila

Ahojte, tak baby ja by som sa tiez k vam pridala, mam 20r a tych 5kg musi ist dolu. Som dneska bola nakupovat a bola som zhrozena vsetko mi je male, inak nohavice mam c.40 a aj v tom som bola narvana... takze ideme do toho spolu! :)kukucenka a gyna odkial ste?

kukucenka

ja mam 17, v marci 18. a tiez si chcem darovat nove telo! pekne si to napisala gyna :) tak ideme spolu do toho?
tiez ma trapi celulitida, ale o troska dlhsie ako vas.. a potrebujem dole 10-12 kg.. takzee ideme na too!!

femka

No baby tak na celulitidu je najlepsia masaz mletou kavou v sprche:)a samozrejme vela tekutin a kupte si caj na limfaticky system

gynaaaaa

ahoj ja mam skoro 16 a tiez uz tou havedou celulitidou trpim skoro dva roky:)
a v marci mam narodky a chcela by som si darovat nove telo!bez celulitidy s vyrysob´vanym bruskom a chcem dat minimalne 5 kil dole...pojdeme do toho spolu?:)
pojde to lahsie snad:)