POMOC! celulitida!!=(

Príspevok v téme: POMOC! celulitida!!=(
wewaa

Prosím...môže mi niekto pomôcť?! Do marca potrebujem zhodiť pár kíl, ale to ma tak netrapi ako CELULITIDA!!=( Mám 16 a celulitidu uz tak 2 roky.Moja sestra ktora ma o 10 kg viac ma jej oveľa menej. Neviem čo mám robit....pomáha pit viacej tekutin?alebo opmoze trosku daky gel?Cvicim dost ale to nijako nepomaha! PROSIIM!!!!!

rachabb

Ani ja si nedavam ziadne cisla. Jednoducho si nedam a hotovo. Dam si raz za tyzden nieco male a mozem sa cely tyzden na to tesit:) Ale po dvoch mesiacoch vam poviem, ze mi to ani nechyba...

gynaaaa

ja si nedavam ziadne cisla...ja to prote nebudem jesst...tryznenie ci nie,je mi to jedno...nemozem na seba kukat....blee

ssia

presne to ma napadlo, nech sa moja rodina uraza za to ze neskusim tie ich chyrne kolaciky a zakusky...ved ked su take dobre tak nech si ich zjedia sami;) aj ja sa mam na nich preco urazit, tak nech sa zaujimaju o svoje velke zadky a nie o moj;)
a da sa to a ja uz dnes zacinam;) a kazdy kazducicky den si trochu zacvicim, aj keby len par minut, lepsie ako nic;) no a s tymi kolacmi to uz zacnem pomaly, lebo uz budeme doma piect;( ale nedam si, len budem piect. teda dufam ze si nedam...potom vam napisem ako sa mi dari;) a dufam ze cez tieto vianoce schudnem...ktovie?

gynaaaa

mne je to jedno ci sa urazia alebo nie....sak ma mozu ponuknut aj niecim inym ako su kolace a sladke veci...musim vydrzat....:)

wewaa

Tak ja to teda asi ani nezacnem lebo viem ze by som porusila.myslite si ze sa da nejest...ked sa chodi po navstevach a musis ochutnat aby sa neurazili domaci a taak.....toto je najhorsie obdobie v roku vela sa je...a nemozem ani na bicykel,kt.zboznujem!=)

gynaaaaa

myslim tym od zaciatku vianocnych sviatkov...az do neurcita...uz od dnes vlastne chcem skusit...tak uvidime...pred dvoma tyzdnami som zase zacala jest sladke ale nejedla som do vtedy nic sladke mesiac...tak sa to asi da...:)

ssia

gynaaaaa: to je super predsavzatie ze cele vianoce ziadne kolace;) ty si genialna. aj ja si to idem predsavzat...no ale tazsie to bude splnit. no, ked sa bude ponukat tak sa stiahnem do uzadia;)
potom napis ci sa ti to dari. my zatial nepecieme, takze fajn...a co to znamena vlastne cele vianoce??? to je dost relativny pojem...ale ja nejem kolace, zakusky a podobne kraviny do noveho roka...ach, mam z toho dobry pocit;)

adaa

Juuuuj.uz to zacalo pecenie!=((.....bieda.......ale som hovorila mame ze na mikulasa nechcem nic...radsej dake ovocie!=/