Vlada si to vsetko len vymyslela..

Príspevok v téme: Vlada si to vsetko len vymyslela..
keituskaaaa

Rada by som sa spytala,aky mate nazor na USA.verite tomu ze vlada a prezident Bush boli schopni zinscenovat utok na dvojicky aby mali zamienku na vojnu o ropu?Verite ze sa USA privelmi roztahuje a snazi sa ovladat toho stale viac a viac?Ze teroristi boli a su len vymyslom,ktory nam prinasaju media,aby ociernili v nasich ociach ludi z vychodu??Aky mate na to nazor??(je mi jasne ze tato tema sem asi nepatri,ale je ich tu tolko inych bez hlavy a paty ze si vravim preco neskusit....)

lenuliatko

moja mamina bola v amerike v case ked spadli dvojicky.na vlastne oci to cele videla z ineej budovy co s astalo.a ja som to videla natocene ako najrpv vybuchlo psochodie a potom vletelo lietadlo to dvojicky.je to hrozne co tym ludom urobili.videlaosm fotografie pentagonu po utoku.vraj tam vletelo leitadlo nod iera ktora ostala bola len ovalna zaidny naznak po kridlach lietadla.dost zaujimave.to som sa chcela vyjadrit k teme terorizmu.

kitti

Pocas Bushovej vlady sa stali fakt velmy cudne veci a on ich nechcel riesit. Prave naopak,on sa tesil vsetkemu zlu a hned VOJNA! O Bushovi si viem predstavit vsetko.
Ale mame tu teraz toho milého(uvidime,aspon je sympatickejsi ako Bush) cloviecika Obama,dufajme,ze to troska da do poriadku a prestane s vojnami,cim mi USA fakt liezla na nervy.
Na nestastie o bankach viem dost,ale je to normalne,ze si peniaze nebudu drzat v trezore,ale ze ich investuju do roznych fondov,akcii.... A ako su zainvestovane to vidno na tych nasich peknych urokoch co dostavame..
Kolko penazi stali tieto vojny USA? To nikto nevie. Ale z tych par miliard by fakt z Afriky spravili raj...
Jeden moj znamy mi povedal: pustaj sa do vsetkeho,len do politiky nie!

damian

Svetlana, lenze ja vidim, ze ludom sa zacinaju otvarat oci. Sice, niekedy je to pre niektorych dost neskoro, ale predsa.

svetlana6

damian si naivny, avsak ja som taka ista :o) takze v tom nie si sam. s tou diskusiou som to nemyslela uplne tak, skor viem, kde a s kym si mozem dovolit na dane temy diskutovat a kde o tom diskutovat radsej ani nebudem, pretoze viem, ze niektorych ludi aj tak nepresvedcim a stale si budu hucat tie svoje nezmysli a bit sa za ne. to vedie akurat k ich zvysovaniu hlasu, naslednym urazkam a pod. a to mi za to nestoji. este ze na fore nie je zvyseny hlas pocut, to by bolo revu :o)

damian

Ano, uplnu pravdu sa asi nedozvieme. Co je ale iste je, ze hlavnoprudova media nas KLAMU, manipuluju verejnu mienku v prospech systemu v prospech tych, co tie media vlastnia a su to vlastne ti isti ludia, ktori tvoria politiku a sely spolocensky system. AVSAK, je doba informacna a coraz viac ludom sa dostavaju tieto veci do usi. A tak, hadam, raz ten system padne na kolena. Dufam, ze nie som naivny...

damian

Svetlana, ak takto bude kazdy hovorit potom k ZMENAM nikdy nedojde. Treba o tom hovorit a to co najviac. Treba, aby narod vedel a odmietal tento podly system.

svetlana6

ja osobne som myslim natolko "vyspela", aby som neviedla s ludmi diskusiu na 3 temy: 1. politika, 2. potraty, 3. naboženstvo/cirkev. ale samozrejme, mas na to pravo, takze ak sa na to niekto chyti, smelo do toho.