Ureaplazma

Príspevok v téme: Ureaplazma
skorica

gynekologička mi indikovala ureaplazmu. po dvojitej dávke summamedu mi to neprešlo. teraz mi dala doxyhexal (ale len na 10 dní, čo nechápem, keďže sa bráva 21 dní bežne), ktorý viem, že je dosť agresívny na žalúdok. máte s jeho užívaním niekto skúsenosti a vedeli by ste mi poradiť, ako a kedy ho brať (medzi/po jedle), aby som to čo najlepšie ustála?:)dakujem

nikuska

ahojte mamtaky problem,gynekologicka mi robila vyteri,zistila ze mam ureoplazmu dala opet nejake antibiotikum,povedala ze ma ist ku urogovy aj partner,
ten to odmieta mozem sa nejako vyliecit aj tak ze budem brat antibiotikum sama??

tina

netopir - dakujem

no neviem, vysledky boli negativne (testoval sa moc moj i manzelov) tak neviem ci mam cakat kym sa bude robit vyter z krcka maternice. Gyn. povedala ze v januari mam prist. Neviem no palenie uz neviem ci nemam alebo som si na to len zvykla. Do toho mi prisla mensturacia, aspon to tak vyzera - tak neviem ci mam aj to krvacanie mimo. mozno to je i reakcia na tie tazke antibiotika, pockam este 3-4 dni a uvidm ci pojdem opat pozriet moju gyn.
Ak mas nejaky typ co by mohlo sposobovat krvacanie bola by som ti vdacna. vylucit treba vsetko. Dakujem a pekny víkend.

netopír

Tina pochybujem, že by to spôsobovalo aj krvácanie, to bude niečo iné. Ja som to mala dlho v tele min. 2 roky mala som stále pálenie. Vyber antibiotiká a ked budeš mať výsledky OK malo by to prejsť tak do 2 týždnov. Ak nie chod k ženskej

RNG

Davajte pozor, ziadny test nie je 100% ny, hlavne co sa tyka roznych mykoplaziem. Ja by som sa dal skontrolovat o par mesiacov znova....

netopír

odpoveď: Zdenke128

Vyliečenie prebiehalo asi tak že som dostala antibiotiká na 6 dní potom som musela ísť na vyter cez menzes, že vraj normálne by to inak ukázalo ako cez menzes vtedy sa to viac vyplavuje či čo, no a ten výter som mala zasa pozitívny to som volala asi po 2 týždńoch no a musela som si ísť zas pre lieky tie som dobrala na 20 dní a potom som išla na výter, ale už nie keď som mala menzes. Za dva týždne mi znovu došli výsledky a tie už boli Ok.
Všetko to trvalo necelé 2 mesiace

tina

Ja som brala Doxyhexal spolu s partnerom prvých 5 dní 2krát denne a potom dalsích 10 dní len 1 denne. Pozor nikdy nie na lacno. - su to tazke antibiotika - raz sa mi to podarilo, ale len raz. V piatok budem mat vysledky - ci sa to vyliecilo alebo...