Ureaplazma

Príspevok v téme: Ureaplazma
skorica

gynekologička mi indikovala ureaplazmu. po dvojitej dávke summamedu mi to neprešlo. teraz mi dala doxyhexal (ale len na 10 dní, čo nechápem, keďže sa bráva 21 dní bežne), ktorý viem, že je dosť agresívny na žalúdok. máte s jeho užívaním niekto skúsenosti a vedeli by ste mi poradiť, ako a kedy ho brať (medzi/po jedle), aby som to čo najlepšie ustála?:)dakujem

skorica

diky za všetky reakcie, urea može a nemusí mať žiadne príznaky. mne sa dokola točili dáke výtoky, potom prestali a už pol roka som mala so všetkým pokoj. ale moj imunolog patral po príčine, a dal mi urobiť u gyndáčky vyšetrenie na ureu. a tam sa to zistilo. teraz mám dilemu, imunolog mi poradil to neriešiť, kým nemám dáke klinické príznaky, gyndáčka mi nasadila ATB, doxyhexabene, ale len na 10 dní. tak si možem vybrať:) doktori su niekedy úžasní...

friday5

A ako teda prebieha specialne vysetrenie na ureaplazmu, ked sa neda odhalit beznou kultivaciou? Vyterom z mocovej rury alebo z posvy?

RNG

velke davky koloidneho striebra z roztokov nad 1000 ppm niekto odporuca brat interne. Ja som svoj nazor na kontraverzne veci vyjadril, osobne to neodporucam. Nakoniec na Slovensku tie silne koloidne striebra ani nedostat.

RNG

este na margo neucinnosti mnohych atb.
Tieto maju totiz mnohe akciu navrtat dieru do bunecnych stien bakterii. Nuz a mykoplazma ziadne bunecne steny nema....
Je viacej zdrojov literatury, kde maju uspechy v potlaceni mykoplaziem aj velkymi davkami koloidneho striebra branehom interne. Tu na fore sa to neodvazim propagovat, lebo velke davky koloidneho striebra by sa auromaticky povazovali za zamorenie tela tazkymi kovmi medickou komunitou.
A ta dava znacku rovna sa medzi vsetky tazke kovy, bez vynimky, hoci striebo nevytvara v tele zluceniny ako ortut a teda sa postupne z tela uplne po case vyplavi alebo vyhodi kozou a vlasami.
Hoci dsa v roznej literature casto spomina "otrava striebrom" zvana argyria, este som nevidel nikde clanok, ktory by potvrdil, ze na nu niekto zomrel alebo bol permanentne poskodeny. Takze argyria patri medzi zastrasovacie bajky proti ucinnemu prostriedku, striebru.
Ale ako som povedal, ja neodporucam ziadne kontraverzne prostriedky, radsej sa sustredujem na take ucinne, kde nie je rozpor s konvencnou medicinou.

RNG

Z temy "autoimunne choroby" pripomeniem len niektore odmaskovace:
NAC(acc), Samento/Vilcacora a zaroven aj dost osveceny proti mykoplazmickym infekciam vytazok z olivoveho listu a vyplachy koloidnou striebornou vodou.
Koloidna strieborna voda ich sice neznici v celom tele, ale aspon maternici a konci urogenitalnej trubice, co je tiez pomoc.
Pri odstranovani maskovania na bunecnych stenach, ktore vyprovokuje(sposobi) vnutrobunecny parazit ako mykoplazma pomaha brat aj niektore enzymi, lebo to maskovanie ma podobne zlozenie ako hlieny.