PRIKRMOVANIE - ODMIETANIE LYZICKY

katka26

a samozrejme od 4 mesiacov ak dietatko vypije 900 - 1000 ml mliecka denne a to je uz vela, telo si ziada viac ...

katka26

nemysslim, kojene deti od pol roka sa maju prikrmovat a nekojene od 4 alebo od 5 ako kto uzna za vhodne, preco potom vyrabaju jedla na prikrmovanie vo flastickach pre deti od 4 mesiacov???

katka26

A zabudla som napisat, mozno je problem ten ze mam dve rovnake lyzicky, ktorýmu mu od narodenia davam vitaminy pred vecerným papaním ... možno preto nechce papat s tou lyžickou neviem, tak som mu potom robievala do mliecka - nutrilonu som mu dala brokolicu, vypil, to mu chutilo , stavu z jablcka, z mrkvy, zemiak absolutne nechcel, ale vsetko ked odmietal lyzickou tak som mu dala do flasky nariedene s vodou v ktorom sa ta zeleninka varila ... alebo ako som spominala s mlieckom tu brokolicu ... tak neviem, skuste kto vie ...poradit, ale myslím si že to nie je východisko prikrmovat flaskou, mal by papat lyzickou musi sa naucit len ako, nechcem ani nanho netlacim, preto mu to vsetko robievam sem - tam, inac mame 4 mesiace aj týžden ..