aj ja chcem lubit..

Príspevok v téme: aj ja chcem lubit..
lilinka.a

prepacte, ak to niekomu pride blbe, ale ja to naozaj tak citim. budem mat 20 strasne tuzim niekoho milovat. som plna lasky a nemam ju komu dat. dennodenne stretavam vela ludi, ale pri ziadom este nic neiskrilo. ziadna laska na prvy pohlad, alebo nieco podobne. vzdy ked ide zima, take romanticke obdobie, tuzim aj ja tento cas s niekym travit. chodit s nim len tak do zasnezeneho mesta, na vinko, na pecene gastany, vzajomne sa zohrievat telami. nic take som uz davno nezazila. poviete mi, chod s kamaratkami, ale ked to je cosi ine. s nimi sa chodievam vykecat, poradit, zabavat, posediet, ale nie je to to co hladam. taka som z toho smutna. a nie, nie som ta, ktora sedi doma na zadku a caka, ze jej jej mily spadne rovno z neba. chodim do spolocnosti, ale ked sa aj nieco zacina rysovat, vzdy to ostane len pri vymienani usmevov, nikdy to nema pokracovanie. a navyse nie som ta, ktora urobi prvy krok.

lilinka.a

ale ja viem, ze ak by bola aj nabuduce nejaka prilezitost, ja ten prvy krok jednoducho neurobim. som taka a viem, ze aj keby som chcela, nedokazem to. a mozno to vyznie blbo, ale bola by som radsej, ak by sa o to snazil ten dotycny. tak velmi chcem, az je to nemozne.

indianka

nezufaj lilinka.a ten pravy pride, neboj. Ak sa ti bude nabuduce rysovat vztah, skus ho trochu postrcit, alebo ho sprav ty, odvahu do toho, nemas co stratit ;)
Prajem ti vela stastia.