Pleť

delphia

stresgirl aknozna plet je zvacsa pri mastnej pleti. ak sa ti supe, tak je nadmerne vysusuvana alkoholovymi pripravkami. kup si plet. vodu na zmiesanu plet a krem zasadne hydratacny a aj hydrat. serum pod krem. na noc vyzivny krem. bodla by aj mikrodermabr. aby sa odstranili supiny- odumrete kozne bunky z povrchu pleti.

stresgirl

Dakujem za rady.Kozneho lekara som navstivila uz zopar krat a doktorka mi predpisuje stale to iste aj ked sa plet nezlepsuje.Napriek tomu ze mam akne nemam mastnu plet, skor suchu a po naneseni makeupu sa dokonca az supem.Naozaj neviem co mam vyskusat a vzdy pred mensturaciou sa plet este zhorsi.:(

zuzinapot

ja mam 32 rokov a mala som sustavne akne a velmi mastnu pokozku. Zistili mi, ze mam znizenu cinnost stitnej zlazy, nasadili mi Euthyrox 50mcg a okrem toho som si dala vybrat mandle. Nemam jedinu vyrazku a plet mam zrazu ako babatko. ustupili aj ine problemy, ktore som mala a citim sa super.

delphia

akne nie je problemom vysostne iba pubertalneho veku. zazivaci system mas v poriadku? zakladom je dokladne cistenie pleti denno denne- vecer bez vycistenie pleti nelihat. nezabudaj na dokladnu hydrataciu nielen z vnutra, ale aj na hydrataciu pleti z vonku. zbytocne si nevysusuj plet alkoholovymi pripravkami. na jesen aa v zime moze pomoct chem. peeling alebo mikrodermabrazia. a samozrejme pravidelne hlbkove cistenie kozmetickou

66666

a ja mam pomalicky 32 rokov.....a stale mam akne,,,co si myslis že si sama ja si s tým neviem dat rady už od svojich 14 rokov..........a bola som už o vsetkych lekaroch...a nikto nevie z coho to este stale mam.....