Máte niekto takú skúsenosť???

Príspevok v téme: Máte niekto takú skúsenosť???
danka00

ahojte!
chcela by som sa Vás spýtať.. či máte niekto skúsenosť s tým, že si Váš bývalý priateľ, poprípade priateľka,začal niečo s Vašou kamarátkou? A ak hej, ako ste to prijali? zostali ste kamarátmi? Lebo som po rozchode a mám taký strašne blbý pocit, že môj bývalý ide po mojej kamarátke..každý víkend sa vídavajú v jednej kaviarni..a aj niekedy večer.. a keď sme sa náhodou všetci traja stretli,tak on hneď na ňu sa začal užgŕňať..že jeej, no my sa stále stretávame, ráno tam, večer hentam a teraz tu..a tak pod:( a mne to proste trhá srdce, pri predstave, že by dvoril kamarátke, aj keď ona povedala, že by s ním nechodila..to neznamená,že s ním nič nemôže mať:(

andy

Takí kamoši sú proste "rozkošní". Trocha sa mu vyhýbať, ale asi to moc nepomôže, keď ste taký malý okruh, nuž, tak napríklad by som si s niekým začala písať na nete, vždy to zdvihne náladu a človek sa na niečo aj teší

danka00

andy,ja som viacerym už hovorila,že proste nechcem radsej počuť, že kde ho videli a s kým..sme rozídení už tak dva mesiace,ale stále sme sa vídali a tak..ale len ako kamoši..lenže už to tak ďalej nešlo.. no a máme jedného takého spoločného kamoša-takú malú drbnu..pred ním sa zdržujem hovorenia o iných kamošoch,lebo on z nich hned urobí mojich milencov napr.a už som mu x krát hovorila,ze nechcem počúvať o mojom bývalom..:(
no ano, snáď to príde samo..dokážem byť sama..len to proste chýba..:(

andy

Tak to určite nie je ľahké. Trocha mám chaos v tom, či teda ste rozídení, alebo máte len prestávku... Z jeho slov som pochopila, že je asi koniec, nikto nehovorí, že máš niekoho hľadať, to príde samo, keď budeš vyrovnaná a spokojná aj sama. A tvoji kamoši by mohli byť tiež ohľaduplní a nehovoriť pred tebou, kde ho videli a s kým...skús takým rečiam zabrániť napr. nechcem o tom vedieť, načo mi to hovoríš, to je jeho vec a tak...

danka00

andy, no teeda.. ale hrozné je to, že sme malé mesto a máme veľa spoločných kamošov,čo zapríčiňuje aj to, že viem veľa vecí a ani sa nemusím s tým človekom stretnúť a to, keby spolu boli, tak to by som tuším ani von nemohla chodiť..:(
scarlett..vieš, na ňom mi strašne moc záleží..aj sme boli stále v kontakte,ale stalo sa niečo a radšej teraz nejakú chvílu nebudeme v kontakte a proste teraz neviem čo robí, kam chodí a s kým je..predtým som to vedela:( a tá kamoška je fakt pekná a múdra a tak..ale viem, že keď sa dvaja budú milovať, tak im nemôžem v tom nijako brániť:( len tá predstava vo mne vyvoláva smútok..
andy,ja si nikoho ani nehľadám,ani nikoho nechcem teraz..lenže on už mi minule čosik také povedal, že si chce niekoho nájsť, že to proste patri k životu a chýba mu to:(

scarlettt

no keď si sa už s ním rozišla, môže ti už byť jedno s kým sa stretáva, iba ak by ti na ňom ešte záležalo. inak súhlasím s andy.

andy

Určite to nie je príjemné, ale ty to nezmeníš. Vy už nie ste spolu, tak keby aj začali spolu chodiť, nemala by si to kamarátke vyčítať, také veci sa stávajú. A keď by ti to malo vadiť, nestretávaj sa s nimi spoločne, kamarátku kľudne popros, aby o ňom nehovorila, že ti to vadí a časom, keď aj ty začneš chodiť s niekým iným, nebude ti to vadiť. Ja som to zažila a zvládla som to. A zažila som to aj opačne, ale našťastie moja kamarátka už v tom čase nebola moja kamarátka, podvádzala ho, ich vzťah bol o ničom, rozišli sa (nebol to vážny vzťah), ona ma strašne sklamala ako človek a hlavne ako kamarátka. Keď som s ním začala po 3 mesiacoch chodiť, najprv sa tvárila, že jej to je jedno, ale potom mi narobila problémy, ktoré som je síce odpustila, ale nezabudla. Už sa snaží ku mne priblížiť, ale ja nemám záujem. Mimochodom, s tým chalanom som už rok a sme šťastní.