Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zoznamovanie cez net

Príspevok v téme: Zoznamovanie cez net
hjkl

No zalozil som si konto na nejakej zoznamke, na partneri.sk, v ocakavani, ze tam niekoho najdem, ale akosi sa to neda :) Hlavne by ma zaujimalo, preco vy baby neodpisujete? Kolkokrat sa snazim vymysliet nieco vtipne a originalne, a aj tak sa mi nedostane ziadnej odpovede. Pritom vzhlad nemam najhorsi, aspon teda frajerky som mal vzdy celkom pekne, tak si to myslim. Nie som sice ziadny ten typicky krasavec, ale skaredy urcite nie. Skor taky sympatak, ak mam dat na kamaratky ;) Ale tu akosi nic take neplati...Je fakt, ze tam zvacsa pisem peknym alebo aspon sympatickym babam, ale aj tak - vzdy som si myslel, ze ked clovek napise normalny inteligentny ci vtipny mail, a navyse vyzera v ramci normalu (cize nie je skaredy), tak by to nemal byt problem...Ale asi je :) Ci cakate modelkov na bielom koni?

:-)

tak daj daky link na svoje foto, mi to zhodnotime :), mozno si tu aj takto daku holku najdes, kedze prevazne sem chodia na toto forum zeny :)

hjkl

Nikde som nepisal, ze som fesak, iba ze nevyzeram zle, tak sa cudujem co este tie zeny cakaju, asi fakt nejakeho modelka :) A na nete to skusam preto, ze momentalne som zmenil prostredie aj bydlisko, a akosi uz par mesiacov nemozem najst nejaku partiu...Ale inak suhlas, cez ten net to asi vyznam nema, v reali sa mi to zda lahsie, len momentalne nemam kde.

yuio

hjkl zoznamovanie cez net nie je prave najlepsia cesta. vacsina muzov co sa chce zoznamit su taki ze im ide len o sex, zeny su preto velmi opatrne. myslim tie co za to stoja.

hjkl

no neviem medusa, ci som narocny. Ale vsimol som si, ze velmi vela tych peknejsich zien tam ma konto uz aj zo 3 mesiace, a este stale nikoho nenasli - pricom im musi pisat denne aspon 10 chlapov. Myslim teda, ze naroky maju velke skor ony, ak si ani z takeho poctu nie su schopne vybrat :)

medusa

Presne tak, musite sa proste najst. Ale ci prave ty nie si velmi narocny? Krasna baba nemusi byt vzdy najinteligentnesia a dobra spolocnicka.

zalubena_baba

nevesaj hlavu, ja som stretla svojho priatela na jednom internetovom portali a uz sme spolu rok...nahoda jak prasa a hen co z toho vzislo:)) je nam spolu krasne.. Proste musis mat stastie na to, aby si stretol tu pravu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.