studena strava=problemy?

Príspevok v téme: studena strava=problemy?
suchar

ahojte. som teraz v zahranici na vysokej a viete ako to byva u studentov so stravovanim...nic moc. Zijem teraz prevazne na studenej strave. Asi 6 dni z tyzdna jem len bagety a sendvice...az potom v nedelu do seba dostanem aj nieco varene. V poslednych dnoch mam ale po najedeni krce v zaludku a hned utekam na zachod. Zjem jednu bagetu za den, cokoladovu tycinku a viac uz nepotrebujem. Nepocitujem hlad. Ale vidim ze si asi pomaly ale isto nicim zaludok. Myslite ze to moze byt tym ze sa tatko "zle" stravujem?

suchar

no dakujem za rady...uz s tym nieco musim robit, lebo sa mi zacali vyhadzovat aj vyrazky na tvari, co je teda podla mna tiez sposobene zlou stravou...urcite neobsahuje vsetko co potrebujem...sak citala som nejeden clanok o tom ako si treba na jedlo vyhradit cas aj ked je to tazke obcas...ale dakujem este raz

fialocka

hm, moze to byt z tej stravy, ja tiez byvam na internate takze to poznam, proste sa tam neda stravovat ako doma... jest cele dni len bagety je dost jednotvarne a to je zle, ked uz nie je cas alebo moznost nieco si uvarit, kup si aspon nejaku zeleninu, musli s mliekom alebo jogurtom, aspon par krat za tyzden si daj nieco teple- urcite mate v skole nejaku jedalen... hlavne sa snaz nejak si tu stravu spestrit a rozdelit na viac intervalov, nie cely den nic a vecer vela. Ja si zvyknem spravit plan- co budem asi cez tyzden jest a podla toho idem. Lahsie sa mi tak udrzuje "normalne" stravovanie...

leerka

no lenze takto sa na studenej strave dlho fungovat neda.... ja to viem podla seba... tiez som neaky ten cas jedla len studene jedla, a to som mala doma navarene, ale ja nie, nechcem a potom jednu peknu sobotu som sa zobudila a bum... bolo mi strasne zle, nemohla som sa postavit, cely den som prespala..bol to jeden z najhorich dni v mojom zivote...takze ako sa vravi aspon jedno teple jedlo denne...

weleda

Ale ved sa mozes aj studenou stravou zdravo stravovat, aj ked je to casovo narocnejsie, ked to ma byt aj zdrave Vzdy vecer, alebo rano si privstan a urob si celozrnne bagety, bez majonezy so sumkou a zeleninkou, plus nejake musli tycinky, alebo si urob cestovinovy salat s tofu alebo s mozarelou a paradajkami, ktory mozes jest studeny v skole a nebudes mat problemy, ja som takto tiez jeden cas fungovala a v pohode :-)