sklamala som....

Príspevok v téme: sklamala som....
zajacica

ahojte.....vopred sa ospravedlnujem za chybicky ale pisem v praci takze sviham:)zacnem od zaciatku....pred rokom sa mi skoncil vztah, do ktoreho som davala vsetko co som mohla.V zivote som nikoho tak nelubila ako R....nase spoluzitie bolo posledne dva mesiace pred rozchodom strasne.Same nadavky z jeho strany a buzeracia.chodievala som na chat pokec...Proste som sa potrebbovala aj s niekym porozpravat nezavisle, kedze sme mali spolocnych kamaratov.Uz davnejsie, ako zacali nase partnerske problemy som si pisala s nim ..Moc mily, zabavny a sexi.Ajked mal zo zaciatku navrhy, slusne som odmietla ,ze mam priatela, ktoreho moc lubim.Takto sme s mojim internetovym kamaratom pisali a stretavali sa asi pol roka.Boli to nevinne stretnutia na kave a na korculiach.Potom to zacalo.Priatel sa strasne zmenil, dokazal urobit cirkus pre neumytu sialku.Velmi ma to nicilo a snazila som sa z toho uniknut.Viete aj ked sa hovori, ze ked milujes nepodvedies, myslim si, ze to nie je pravda.Hladala som pochopenie a trochu pohladenia, pretoze toto som doma nemala.S mojim internetovym kamaratom som sa zblizila.V tom case sme ukoncili vztah s mojim priatelom , pretoze aj on hladal pochopenie v inych naruciach.Bola som z toho dost znnicena .A aj napriek tomu ze som mala ineho...nechapem.sem tam sme sa este s mojim internetovym kamaratom stretli, ale casom to upadlo.Stretla som mileho a uprimneho chalana.Konecne niekto, kto bol ku mne mily a rozumeli sme si.Spytal sa ma ci chcem byt s nim. Priznam, ze som este nebola spamatana z rozchodu a aj tak som suhlasila s dojmom , ze snad zabudnem ...Velka chyba.s terajsim priatelom som si zacala op polrocnej pauze.Teraz sme spolu 7 mesiacov.A z toho uz 3 mesiace viem, ze lubim internetoveho kamarata.Proste sme na seba vtedy zasa narazili a zacali sa kontaktovat.Pred mesiacom som sedela v jednej kaviarni s frajerom, ked tam prisiel on s nejakou slecno.Krvy by sa vo mne nedorezal.Zostali sme sa na seba tupo divat a som sa zdvihla a odisla.Frajer ma dobehol, ze co sa deje a preco som kamarata nepozdravi;la.Lenze ja som si vtedy uvedomila , ze ziarlim.Priatel mi este dodal, ze ci sa nieco stalo ,ked aj on po nom skaredo pozeral...Vecer mi prisla sms ze som mu nie je lahostajna.A vtedy to zacalo..hanbim sa za to ale je to tak sme milenci.Moj terajsi partner vie co citim k internetovemu kamaratov , ze neviem koho lubim, ale silou mocou sa ma drzi. Ja uz neviem co mam robit som nestastna s toho, ako ublizujem ludom.

zajacica

prave toho sa aj ja obavam viem ze ma akopu chyb a bojim sa aby som vobec bola v jeho milostnom zivote jedina no nedokazem si rozkazat odolat mu je tam strasna vasen vcera mi povedal ze ma lubi a ze mu s ziadnou inou takto nebolo dobre ale aj tak sa obavam aby to neboli sladke reci a dnes som si vyriesila predchadzajuci vztah dohodli sme sa ze budeme len kamarati

fraisee

myslela som to tak, ze aby si si neidealizovala toho tvojho netoveho kamarata. aby si netuzila po nieco, co nie je.

atof

no, na dvoch stoličkách sa tazko sedí.... koho vybrat? hamletovský problém, ktorý ti asi neporadíme vyriešiť my tu. ak je medzi tebou a "internetom" naozaj silné puto, a neslubovali ste si nezávazne stretnutia, skus to s nim, ved ON ti pomahal, ked to v tvojom tyranskom vztahu s partnerom 1 bolo tazke a on vie, čím si prešla, a je stale pri tebe.... ak je problem napriklad diaľka..neviem, neviem, ako casto mate moznost byt spolu, ale zo skuseností viem, že su lepsie vztahy, ktorá zacinaju porozumenim a priatelskou pomocou a nie sexom....držím prsty

wowo1

asi si nerozkazes. Myslim ze chod tam kde ta to taha, mala by si sa rozist a zacat s tym z netu.Ale na druhej strane este sa par krat stretni s tym z netu osamote a diskutujte o vztahu. Ten tvoj sucastny sa mi zda fajn, ale ked ho nelubis....tak skoda chalana...

absolutka

viem si predstavit ako sa citis...predchvilou som zalozila temu ,,ako dalej" a citim sa podobne..neviem ti pomoct lebo sama potrebujem pomoc..len som ti chcela povedat ze ti drzim palce nech sa to nejako poriesi a nech si stastna...