Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ochlpenie

Príspevok v téme: Ochlpenie
beemajka82

Od puberty mam jeden pre mna dost podstatny problem ktorym je ochlpenie...Asi za to moze to ze mam viac muzskych hormonov ako tych zenskych... Chlpky na nohach od dennodenneho holenia mam totalne tvrde, cierna a huste, ale to som si uz zvykla.Co ma vsak obtazuje najviac je ochlpenie na intimnich partiach ktore , sorry ze to neviem napisat jemmnejsie, pokracuje az na moje pozadie v okoli analneho otvoru. Dost ma to trapi, lebo sa citim ako taky "simpanz" a mam pocit ze som jedina zena s tym problemom na svete. Neviem ani ako si to odstranovat tak aby tie chlpky nastvrdli alebo nezhustli...Ak mate niektora podobny problem, napiste ako to riesit. Na epilaciu voskom ist nechcem lebo mi to pride dost "zahambujuce" niekomu otrcat moj "butt" ;-)

andy

Na nohy používam depilačný strojček, trocha to zo začiatku bolí, ale časom si zvykneš - chlpy si tým vytrháš aj s korienkami, tak trvá dlhšie, kým dorastú (a nie všetky naraz). Po holení nemáš tvrdšie chlpi,ale odstraňuješ ich pri tej hrubšej časti, tak preto sa ti to zdá. Na oblasť rozkroku používam krém veet a doholím sa všade žiletkou

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.