Môže to byť zápal pošvy alebo niečo iné?

antibiotika

pre hhh: pokial ja viem tak mne vznikaju mykozy hlavne po tom ked som chora amam oslabeny organizmus a beriem vela antibiotik , takze nechapem preco na mykozu ti dali ATb mne predpisal gynekolog vaginalne tablety POLYGYNAX a celkom zaberaju, sice je to dost blbe lebo je to nutne vkladat si 2 tyzdne a dost to vyteka...ale ak ti nic nezabera tak skkus toto...alebo sa skus aspon opytat na ne...

hhh

Ja sa s tym trapim uz rok. Nieje to normalne! zacalo sa to ked prisla ureaplasma, tu som mala rok nepreliecenu. teraz na nu beriem znova antibiotika a velmi sa mi to zhrosilo. je to katastrofa. ani antimykotika nezaberaju. nic ine mi na to nevedia dat, lekari stale tvrdia ze je to mykoza. mam teraz noveho, tak uvidim.
pocula som aj nieco o biologickej ci chemickej neznasanlivosti partnerov. mozno na tom nieco bude...

adulik

dakujem za upokojenie, lebo to nie je nič moc.... mala som to na začiatku sexuálnej aktivity... a potom som to už nemávala a teraz znovu.... hej trvá to približne 2 dni... môže to byť aj tým, že som bola málo vlhká...

mmmmm

aj ja to mam po sexe červene a trosku ma to pali. za dva dni je to prec. nie je to zapal, je to zo sexu. možno bol drsnejši alebo dlhší.