Ma to este zmysel/alebo ako prevychovat chlapa..?

Príspevok v téme: Ma to este zmysel/alebo ako prevychovat chlapa..?
sslnecnica

Uz neviem ci to ma vsetko zmysel..Proste ide o tom, ze sme sa strasne pohadali..On ked je totiz s kamosmi, tak mi nedviha telefon a ja to neznasam a dohodli sme sa, ze nemusi so mnou vykecavat..staci, ked ma zdvihne a povie, ze ahoj, zavolaj mi neskor. No a vcera som mu kvoli niecomu volala a zase ma nedvihal tak som napisala ze co sa deje a on mi odpisal taku hnusnu spravu ze nic-len nema teraz na mna cas bo je s kamosmi..Tak som mu znovu volala, zdvihol ma a sme sa dost pohadali..No a dnes mal prist a neprisiel a povedal mi kopec hnusnych veci, a vlastne on je nastvaty ze chcem po nom, aby mi dvihal telefon a povedal mi ze "kym sa nespamatam, tak pre neho momentalne neexistujem"-koniec citacie..Nerozisli sme sa, to nie..len proste sa so mnou nechce bavit..a ja si zase nemyslim, ze je take nenormalne ked chcem aby ma zdvihol ked mu volam.. Neviem co mam robit.. :((( poradte..Co si o tom myslite vy a co by ste robili?

simba1

Pisala som rano svoj nazor,ale ked som si precitala dalsie Tvoje prispevky o nom tak musim sa trochu poopravit, jasne ak je s kamosmi o com by si samozrejme mala vediet tak ho neotravuj a nevolaj mu, ale mal by Ti oznamit , ze co robi, kde sa pohybuje a tak, teda ak mate taky dlhodoby vztah a pokial sa za to volanie urazil az tak, ze sa neozyva mozno mu aj vyhovuje, ze ma teray klud o Teba a len pab Boh vie, ako travi ten cas. Nechcem Ta strasit, ale boli sme tri kolegyne, ja jedina som bola na tom tak, ze vtedy este moj frajer dnes uz manzel ma nekontroloval, neziarlil a tie dve to mali prave naopak, dokonca jedna tak tomu svojmu doverovala, ze nikde nechodila a on sa tiez dusoval, ze nie nikde nechodi, ze sa uci a veru neraz ho videli po diskach a ona tomu uverila, az kym ho sama nacapala. Cize nevravim, ze ho mas kontrolovat, ale je normalne zeby si mala vediet kde je a podla toho sa zariadit a jesne, ze ked vies ze sedi s kamosmi tak mu volat nebudes, tak nech sa za to nefuci. Na Tvojom mieste by som ho nechala teraz tak, nech sa on prejavi ci zabojuje o Teba a trapi ho to,alebo ci mu takto aj nevyhovuje.

leerka

slnecnica, nechcem aby to vyznelo neak hlupo, ale mam taky pocit, ze ho stale zastavas, stale hladas neake vyhovorky aby on bol v tejto situacii ten lepsi a ty ta zla... ale to nerob, chybu urobil on, nie ty... a co ze si nanho troschu nakricala alebo hnusnym tonom nanho prehovorila...ved to sa stava v kazdom vztahu... mam taky pocit, ze zivot a vztah s takymto chlapm nema vyznam, ved ma 27, tak by sa mal spravat primerane veku a nie sekat velkeho cava pred chalanmi.... to robia pubertiaci....

....

prepac mozno blba otazka on je ake znamenie?
podla mna necakaj a zavolaj mu a porozpravajte sa,nema zmysle aby si sa nicila tym,ze je na teba nastvany,..lebo trpis hlavne ty.povedz mu co si myslis,hlavne nezvysuj hlas,lebo to zas pochopi ze kricis,..alebo mu povedz ze si uz za tych 5 rokov mohol zvyknut,ze ked mas nervy tak kricis..alebo ze nech sa nauci poznavat rozdiel medzi kricanim a prizvukovanim...

asdf

no ak ti ani neoznamuje kedy ide s kamosmi, a potom je urazeny ze mu volas ked je s nimi, tak je trosku detinsky - odporucam mu dat precitat toto forum, kde aj chlapi maju iny nazor nez on :)

Myslim, ze keby ti povie ahoj, idem na par hodin na pivo, nevolaj mi, tak je to ok. Ale takto urcite nie...

sslnecnica

No a este je aj-okrem toho ze som mu vyvolavala-nastvaty ze som na neho kricala(a pritom som nekricala, iba som bola nastvata a hovorila som zvysenym hlasom-mozno ani to nie-proste takym hnusnym) ked ma konecne zdvihol, ze co ma nedviha..

sslnecnica

A neozval sa nic..ani nedosiel..a to sme mali byt spolu aj vcera aj dnes..je mi to hrozne luto.. A neviem co mam teraz robit..cakat iba stale ci sa ozve?

sslnecnica

Akoze on mi hovori ze ide s chalanmi von..ale proste nie vzdy je na to prilezitost..ak si piseme alebo co..tak mi povie idem von, alebo uz sedim..ale tak nebude mi oznamovat pred kazdym sadnutim ze"ahoj isiel som si sadnut"..On mi nezatajuje ze si idem sadnut, ale ani si odomna nepyta povolenie (co je samozrejme normalne)..Niekedy to proste viem ze je s chalanmi a niekedy nie..
Ked my sme sa uz o tom rozpravali tolko razy ze mi to vadi ked nedviha, ze ved staci povedat-zavolaj neskor..A vzdy to skoncilo o tom, ze povedal ze dobre dobre..a nejaky cas to fungovalo..alebo sme sa dohadali a on sa odul..alebo mi povedal ze on si bude robit co bude chciet (ako teraz)..A este ma obvinil, ze ho nechapem.. Proste ja si myslim ze je mu neprijemne pred kamosmi volat s babou a este byt aj normalny, takze ked ma nedviha alebo so mnou v telefone jedna ako s chuderou..tak by som sa necudovala, kebyze este aj potlapkavaju po chrbte za to.. Ale ako som povedala, nie je to tak pri vsetkych kamosoch..pri niektorych v pohode a pri niektorych proste musi byt "in"..

leerka

mne sa jeho spravanie nezda tiez moc dobre a normalne, ved ma ako pises ma 27rokov a podla toho by sa mal aj chovat.... a aku prestiz by stratil u kamaratov? ved nech sa uvedomi...ste spolu uz 5rokov a co ze jeho kamarati nemaju baby? to su ich problemy.... no rozhodne ja by som mu nieco take netolerovala... chalan ma asi rozum ako neaky pubertiak, ked sa chce spravat jak neaky tazky frajer, zato, ze nezdvihne svojej priatelke telefon... mne sa to zda praveze dost ubohe a detinske.....skus sa s nim o tom porozpravat, ale neviem ci dojdeme k neakemu rozumnemu zaveru....

iri

fú tak toto je dosť zlé,ked ti ani nehovorí kedy ide von s kamošmi a ani nechce dvíhať tel. a ešte sa urazí na to že ho vôbec obťažuješ....to nieje moc ok.