Biele bodky na perach

pegaska

Tie biele bodky mám aj ja a tiež len na hornej pere a mal ich aj môj bývalý. Pred tým som na sebe, resp. na svojich perách nič také nemala ...

kulo

ahojte, mam presne ten isty problem, biele bodky (podla mna tiez podkozny tuk) ale uz to mam tak rozsirene ze moje pery su flakate,prosim Edaa mozes mi zistit co kozna tvojej dcere predpisala? moja doktorka nevie co s tym :( alebo ak niekto viete co na to pomaha poradte prosim.

nina.l

Ja som zasla ku koznej,dostala som tabletky a vitaminy B s obsahom kyseliny listovej a z tabletky mam zmiesat s vodou a prikladat si to na peru. Choroba to vraj nie je,vraj rozsirene zliazky...no uvidim ci to zmizne, tiez by som bola rada..

staro

hej viem cital som to ale vela mi ta jej odpoved neporadila, mne sa zda ze sa mi to rozsiruje, a ku koznej kvoli takym blbostiam sa mi nechce ist ( su aj vaznejsie veci ), mozno to je fakt len podkozny tuk.. ale preistotu sa pytam bol by som rad keby mi to zmyzlo...

beemajka82

Aj ja mam to iste, biele bodky v kutikoch pier uplne na husto, vyzera to ako taky podkozny tuk. Raz som koli tomu pisala na Primar.sk a kozna mi odpisala toto "Podla Vasho popisu sa moze jednat o rozsirene a upchate vyvody zliazok ktorych prirodzena funkcia je zvlhcovat pery. U niektoryvh ludi su vyvody uzsie a mozu sa upchavat, najma ak ste pouzili mastnejsi ruz alebo iny pripravok na premastovanie pery. Niekedy pomoze pravidelny jemny peeling a pouzivanie nemastnych hydratacnych pripravkov na pery a ich okolie. Radikalnym riesenim je odstranenie laserom" Ale osobne u kozneho som s tym nikdy nebola lebo som v zahranici. Inak aj mna by velmi zaujimalo co to vlastne je...