Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gliss kur nutri protect (ruzovi) vs. oil nutritive (zlty)

jenifer14

ahoj ja mam velmi astne a nepodajne vlasy nizsie pliec chcela by som poradit aky typ samponu alebo balzamu mam pouzivat..neskor by som sa chcela dat postupny strih vlasov asi tak po plecia prosim poradte mi.dakujem

myuska

ja som mala obidva rady ale najlepší je ružový gliss kur nutri protect a ružovy elseve s perletovym extraktom to je bomba kraasne vonia a valsy su este krajsie a leskleee

jaja

ehm zas a znova dve??? mno dobre tak ty si to vyriesila tym ze mas email.....super=D...a inak aj ja suhlasim s Gliss kur nutri protect

sonka

luckaaaaa... ja mám kučeravé, polodlhé vlasy a väčšinou ich nosím voľne rozpustené. Používaam šampón gliss kur, žltý a potom tužidlo na zvýroznenie kučier od l´oréal a som spokojná.

sonka

Elseve som použzívala žltý na suché vlasy a ružový na lesk. Taktiež ešte dávno d´=avno som mala lupiny, tak mim zabral modrý a ani biely na objem či na uhladenie nie je zlý. Proste posľa typu vlasov.

katijjjjja

sonka: ktorý elseve používaš na tvoje vlasy, lebo ja mam gliss kur ten novy a ten je super ale ked ty tu pises, že aj eleseve su dobre sampony tak by som rada nejaky vyskúšala

siskaa

ahoj, ja mam ten isty problem,mastne vlasy a konceky suche a lamave.odporucila by som ti asi ruzovy. ale pokial sa nevies rozhodnut skus si kupit gliss kur hair repair, taky oranzovy sprej, nezmyva sa ale da sa na umyte vlhke vlasy.
Je sice na suche vlasy ale nastriekam si ho hlavne na konceky a trochu do celych vlasov. krasne voni, vlasy su lesklejsie, lahko sa rozcesavaju, konceky su pruznejsie. Neviem si ho vynachvalit.