rozchod a návrat

alzbee

Stroskotanec: uprimne ti poviem, ze pochybujem, ze jej laska bola taka silna ako tvoja, ked sa po par dnoch dokazala dat dokopy s inym chalanom...mozno uz dlhsie myslela na to, ze sa s tebou rozide, lebo chce toho jej kamosa, no nevedela, ako ti to povedat a tak samozrejme najlahsie pre nu bolo zvalit vinu na teba...

bingham

Stroskotanec....preco si nenajdes holku...s ktorou budes mat moznost byt stale....ved taketo vztahy na dialku...ani nie su vztahy....

ked napises ze ste si viac pisali..ako sa stretavali :DDD to je vsetko mozne len nie vztah..:DDD

zabudni na nu....a najdi si cicu ktora bude cas travit s tebu....

Stroskotanec

a pripominam...vztah bol perspektivny ... len si vyzadoval este malilinko trpezlivosti kym som sa rozbehol s robotou a peniazmi .... myslite, ze mam sancu ju ziskat nazad?:( ma podla vas vyznam o nu zabojovat?..je sanca ze sa ku mne vrati?:(..

Stroskotanec

Mna opustila priatelka pred par dnami ... nas vztah trval 2.5 roka ..a aj ked sme sa vidavali malokedy, vzhladom k vzdialenosti, boli to prekrasne chvile, nenahraditelne.. chodieval som za nou ja .a vacsinou tak na par dni (ubytovany v blizkosti, kedze jej rodina zatial nesuhlasila s chalanom do isteho veku ..kazdy den sme si pisali ..a posledne mesiace aj denne teleofnovali... niekedy aj hodiny .. no casto sme sa posledne hadavali ,,aj ked pre blbost ...ale vascinou sme sa udobrili hned ku koncu hovoru, najneskor na druhy den.... pred par dnami mi povedala ze uz ju to proste nebavi a ze som jej tym ublizil.....pritom obaja vieme ze casto povieme mnohe veci z afektu ...po par dnoch sa dala dokopy s jej velmi dobrym kamaratom, ktory sa jej spytal ze ako na tom sme...povedala ze ako jej cit ku mne koli hadkam ochabol, otvorila srdce inemu cloveku....najprv povedala ze na nu mam zabudnut ..ale to sa neda...clovek jednoducho droheho zo srdca vytrhnut nemoze....a neda sa pvoedat ze som pri nej nikdy nebol, ked to potrebovala ... jej rodicia totiz zahynuli pred vyse rokom pri autohavarii a ja som prisiel za nou a podrzal ju ... ked sa zrovna nedalo prist, apson sme si zavolali (vzdy lepsie ako len psiat si) ....... povedala ze s kamaratom stravila pol dna..a zahrnul ju stastim ... a ze pri nom dostava to co jej chybovalo, kym som nemohol prist...je tomu uz dlho co som bol naposledy tam..ale uz sa schylovalo k prichodu..len ..prilis skoro nam dala koniec:( ..suhlasi ale s komunikaciou, ktoru vedieme na kamaratskej urovni a dokonca suhlasi ze ju mozem prist pozriet ...ja som z BB ona z okolia kosic ... myslite ze mam este sancu ziskat si ju s5?:( ja ju stale milujem:( a za tych 2.5 roka sme sa obaja istym sposobom troska zmenili..a zazili nove veci..ktore sa len tak vyradit nedaju.

rybinka

hmmm aj mne sa to stalo...vratila som sa ku mnemu prestne z tych spominanych dovodov.Zistila som,ze som siho nevazila ze jeuzastny partner...no znova sme sa rozisli a ale dali sme si poslednu sancu...a kde sa stala chyba?Asi trosku v oboch co sa spravania tyka,ale gro bolo vo mne.Nespravne som sa totiz zalubila do ineho...a neviem ho vymazat zo seba...

smajlo-

A ako ťa presvedčil? Ak sa smiem spýtať. A ja by som to rád možno skúsil len neivem teraz čo k nej cítim ja.Keď ma ona odkopla by sa dalo povedať. Nechcem sa nikomu v nucovať.Len žije vo mne nádej že sa možno niekedy vráti a to ma dosť ničí niekedy.
A dôvod rozchodu mne nie je ani moc známi ale do uší sa mi dostalo niečo že sa zlakla.

kikulka

on sa rozišiel so mnou=(..potom sa chcel vrátiť,ale ja som nechcela,ale nakoniec ma predsa len presvedčil a som rada,že som to vtedy znova skúsila...podľa mňa,ak ju ozaj ľúbiš a chýba ti,tak to skús,možno budete opäť spolu a ak nie,aspoň si nebudeš v budúcnosti vyčítať,že si to neskúsil a urobíš za vami hrubú čiaru....držím palce=)

smajlo-

kikulka a kto sa s kým rozišiel? A potom kto za kým sa vátil a dal vás do kopi? môžeš to trošku opísať.Dákujem

kikulka

smajlo-vyjsť to môže a ja a môj partner sme toho dôkazom...rozišli sme sa po polroku za úplné hlúposti,no a o 3 mesiace sme sa dali znova dokopy a dnes sme spolu 5 rokov=)...takže ja návrat nelutujem