rozchod a návrat

anabel

Mimochodom z toho stresu,co som zazivala, mam akurat teraz mensie nervove poruchy asi. Bolo to tazke dat cloveku znova sancu, ale obavat sa, ci ta znova neposle kade lahsie, hoci ty si do toho davala vsetko, co sa dalo. Potom som si nasla noveho priatela po pol roku od rozchodu a odvtedy moj byvaly mi stale vypisuje, ako sa nevie z toho spamatat, ze on ma bude stale lubit a neviem co. Teraz uz ma aj priatelku, ale stale ked si piseme, si so mnou nedokaze pisat a pise mi, ze ma stale lubi...nuz bohuzial, obcas je uz pre niekoho neskoro. Najdes si dievca, ktore bude s tebou uvazovat do buducna a pri ktorom budes moct byt sam sebou, nebudes sa musiet bat, kedy ju znova omrzis:) Treba bojovat:) Drzim palec:)

anabel

Ahoj, bola som s priatelom 4 roky, posledny rok, sme mali 3 velke rozchody a navraty a podobne, tahalo sa to cely rok, psychicky ma to uplne vycerpalo a stratila som tym rok zivota, malokedy to vyjde znova, ako sa vravi, laska je ako lano, ked sa raz pretrhne, dokazes ho zviazat, ale ten uzlik tam uz ostane navzdy...a bude trapit. Teraz mam noveho priatela a aj ked som si to predtym nevedela ani predstavit, ze by niekto mohol byt a ja by som sa opat tesila zo zivota, je to tak a ja ho milujem, lutujem akurat ten strateny rok.

smajlo-

Mňa deivča nechalo po ročnom vzťahu.Dôvod?Ani sám neviem.Je pravda, že sme sa dosť hádavali ale myslím, že chvíle keď sme boli spolu boli nenahraditelné. Vraj chcela byť viac s kamoškami s rodinou a tak čas na mňa nezostával a nechala ma.Aj keď ma mala rada.Asi vedela, že by som trpel aj ja tým.Tak sa radšej rozišla aby sme sa netrápili.Od jej kamošiek som sa neskôr dozvedel, že im hovorila, že dôvod rozchodu bol to, že sa zľakla toto, že ja som to začal brať príliš vážne.Niekedy som nahodil tému deti ich výchova a podobne.Chcel som ju spoznať aj v tomto smere. Podľa jej kamošiek ju to vyľakalo. Neivme či je to ale pravda. Pri rozchode povedala, že možno by sa niekedy ozvala, a že by sme to mohli skúsiť znovu.Preto sa pýtam či by to šlo. Ja teraz presne neivem prečo sa so mnou rozišla to čo tu píšem som si domyslel.Chvílami sa veĹmi hnevám na ňu najradšej by som jej vykričal moje pocity do očí a inokedy mi chýba a veľmi.Neprejde ani jeden deň dokonca ani jedna hodina aby som na ňu nejako nemyslel.či už s hnevom alebo v dobrom. ľúbim ju ešte alebo to skôr v sebe dusím hnev s toho, že ma nechala?Neviem.Rozišla sa so mnou pred 2 a pol mesiacom.

jezibaba

no ale ved zivot je o tom predsa nie? nie je to prechadzka ruzovou zahradou (no mozno len v utorok a vo stvrtok vecer:)). sme s priatelom uz vyse rok a pol spolu a su dobre aj horsie chvile ale tie horsie su dobre prave na to aby som si uvedomila ake dobre su tie dobre chvile. komplikovane...no ale proste ze to tak ma byt, ze si myslim ze neexistuje vztah v ktorom by neboli problemy. ide o to ci tie problemy viete spolu vyriesit v zaujme oboch.

monica

Ja viem,ze laska nestaci.. Ze nestaci len cloveka lubit a potom ti vsetko stastie sveta pride do naruce.. Nie je to tak..Moze byt milion aspektov, ktore ti budu branit v laske a v stasti.. Zazivam na vlastnej kozi...

monica

Ale rachabb ja hovorim o pochybovani ci clvek lubi...Ked lubis vies to..( ak pochybujes ci lubis to nie je prava laska) Ak pochybujes, pochybujes mozno o tom ci s clovekom zostat kvoli dovodom , ktore si napisal ty..

rachabb

Monica, ja si nemyslim ze ked lubis, si si ista na 100%, su aj ine dovody ktore proste neovplyvnis. Napriklad ze ho neprijima Tvoja rodina, alebo vek, alebo narodnost, co ja viem...hlupe zvyky ktore neprijmes. Aj napriek tomu vsetkemu mozes lubit na 100%, ale ci to vydrzi mozes stale pochybovat. Jednoducho niekedy len lubit nestaci...

monica

Smajlo nemyslis ,ze ludia by mali vediet ci sa lubia aj bez rozchodu? Ak lubis vies to na 100%..!! Ak pochybujes potom to nieje ta prava laska a ta prava osoba.. Ak clovek pochybyje ,tak to je zle.. podla mna.. Vidim,ze mas s partnerkou nejaky problem.. Skus napisat :) Mozno niekto pomoze..