negativna energia

Príspevok v téme: negativna energia
m1m2

Prosim vas, mam strasny problem s jednou osobou-zenou. Mozno to znie ako blbost, ale proste citim z nej cosi tak negativne ze si proste nemozem pomoct. Ja som velmi priatelskej povahy a nemam problem ozaj s nikym. Ale ked ju vidim, stupa mi z nej tlak, musim ist prec, ked sme v jednej miestnosti ja proste nemozem vydrzat, som nervozna, ked sa na mna pozrie normalne sa citim blbo.Teda skor mam pocit ze zazera a nie pozera. Neni to nijaky zensky rozmar prosto si to neviem vysvetlit. Ani sa dobre nepozname ale mam zo svojich pocitov strach. Najma ked som nutena ju stretavat. Proste vyzaruje na mna tak negativnu energiu. Mam pocit ze ma neznasa, ale to cosi zle som citila uz davno predtym. Kontaktu sa ani nevyhybam skor sa snazim tomu nejako celit ale neviem, nemozem, furt tie iste pocity dookola....Neviete mi poradit nejake stranky kde by som nasla nejaku odpoved na svoju otazku aky mam vlastne problem... Zazili ste niekedy nieco podobne?

m1m2

citala som si tuto temu...viem ze to musim riesit niekde vo mne, ja sa snazim ale niekedy sa proste necham uniest emociami a musim si ponadavat, postazovat sa kamaratke...citim akysi druh hnevu...neviem to popisat...tento problem je doslova taky mrak na dusi. Ja neviem ci ma tak strasne nemoze vystat alebo je to zavist, ja som ju zacala akosi neznasat, som hnusna aj ja, viem ze to neni spravna cesta ako riesit problem. Inak par ludi mi povedalo ze ma z nej takziet trosku zmiesane pocity, ze je neprijemna. Takze asi mi celkom nehrabe :-) ale musim povedat ze v zivote som k nikomu nic taketo nepocitila a sama som zo seba sklamana ze citim nejaky hnev voci cloveku co mi nikdy nejako konkretne neublizil a dokonca ani ju poriadne nepoznam, lebo to nie som ja, ja sa neviem hnevat. a neviem ani nenavidiet, to slovo mi je na mile vzdialene.