je to okej?

andy

Ahoj mhmmm, to, že sa postaví a klesne, to písal III, potom som písala s ním. Nerobila by som si z toho ťažkú hlavu (viem, že sa mi to ľahko hovorí, keď to už máme za sebou - dobré nervy som mala aj ja, aj priateľ a myslela som si, že ho nepriťahujem), časom sa to zlepšilo a už mi ide niekedy s tým svojim koltom aj na nervy, ha ha. Ale vážne, neviem ti poradiť, len som ťa chcela upokojiť, že to nie je tebou (to by sa mu nepostavil ani keď masturbuje - ibaže by bol svoj typ), proste má z niečoho blok. Skús napísať, ako dlho ste spolu, koľko máte rokov, priateľov a nepriateľov, rodiny, podmienky na sex....alebo len nad tým porozmýšľať

andy

Milý III so zlatými ručičkami. Píšeš o kondóme, používaš ho aj vtedy, keď ťa robí rukou? Tak tým to asi nebude. Iná poloha, alebo by som vyskúšala naraz fajku, ruku a dráždenie prostaty. Ten môj sa z toho môže zblázniť. P.S. Tiež používame kondómy a nemáme s tým problémy

lll

ešte také menšie zistenie..
zrejme to bude tým, že keď mám penis v nej a nedráždi mi to žaluď tak to nastane(používame kondóm)

mhmmmm

andy: aha...takze by to malo byt okej...akurat ze problem je ten ze sa ani len nepostavi...vobec..ani nie tak ako si pisala ze postavi sa a potom je koniec...on sa VOBEC..ja to nechapem... trosku je to take divne...

andy

Ty brďo. Tak tvoje ručičky sú zrejme zo zlata....Asi ti ostáva iba onanovať. Ale nie, srandujem. Tak potom treba rozmýšľať, prečo je to iné, keď si to robíš sám? Stimuluješ iné body? Napríklad prostatu, vajíčka a tak?

andy

Písala som, že ani môj priateľ nevedel, čím to je, ale to bolo na začiatku, už sme spolu vyše roka a už sa to nestáva. Nenapísal si, či sa ti to stáva aj pri orále alebo mostubácii, poprípade jej ručných prácach

lll

polohou to zrejme nebude, to by som vylúčil a aj tie ťažké dni..
a čím to môže byť? ako si písala aj tvoj priateľ sám nevedel od čoho sa to stane..
všetko je vporiadku celý sex len už tesne pred mojím vyvrcholením ako som písal sa to dokaká..jak keby ma to potrebovalo niečo na dorazenie.
myslím, že v tom je problém :) čo by si teda odporučila?

andy

Tak čas a dôvera to asi nebudú, ak ste už spolu dlhšie a predtým to fungovalo. Ale keď ten problém nemáš pravidelne, len občas, tak je to v pohode (aspoň myslím). Porozmýšľaj v akých situáciách sa to stáva? Aká poloha, druh sexu, čas, stáva sa ti to, aj keď masturbuješ, keď ty ona robí orál? Stáva sa ti to po nejakom alkohole? Po ťažkom dni?....