velmi male prsia,,,hrozne,,,,

Príspevok v téme: velmi male prsia,,,hrozne,,,,
petruska

neviem co mam robit chcela by som vas poprosit ci by ste mi nemohli poradit ohladom mojich prs neviem co mam robit mam 16 rokov a prsia nikde myslim tak akoze moje spoluziacky a kamosky maju aspon nejake lenze ja ich mam mensie ako nulky.....nosim male posprsenky bez kosikov pretoze mam male prsia plis pomozte co mam robit aby sa mi asppon spevnili?

loska

baby ja mam 5 prsia viete co to je?asi nie velmi to zavazdia ale musim sa s tym naucit zit co uz....teraz sa chystam na dietu hadam nejake to cisielko spadne

rose

no..z toho pohladu hej lenze co ja viem..som bola uz aj u gynekologcky a ona ze no to sa neda nic robit ta hovorim diky pekne

myshryz

co vam je, stresovat sa kvoli prsiam?....chvalabohu nemate ine problemy, len sa tymnto zaoberat...ak sa vam nejake vyskytnu, pridete na to, aka je to banalita.....ale neprivolavam, ich, pamatam sa, ako som sa citila, ked som rastla a prsia nikde....a dospela...a prsia nikde....potom som pochopila, ze je to obrovska vyhoda, mozem bez problemov sportovat bez podprdy, ked beham, neskacu a nevyskakuju z nej, a po dojceni a v starobe ich nebudm hladat volakde na pri kolenach...vsetkym chlapcom, co so doteraz mala, sa nesmierne pacili, dolezite je, aby vy ste boli sebavedome a nerobili si z toho tazku hlavu.....priatel vas bude lubit taku aka ste.....alebo na to chodte takto: ak uz mate priatela, ktoreho lubite, pomyslite si, ci by ste ho lubili, ak by mal nejaky defekt, ci by ste ho aj tak lubili...ak si odpoviete ano, tak toto je to co si mysli aj on o vas.....takze hlavu hore a pamatajte, ze raz budete stastne, ze ich mate take male...verte mi...

zds

podla cinskej tradicie pre kazdeho muza je na svete osudova zena, ktora sa pre neho maximalen hodi. a naopak.
Len toho druhého nájsť.
Poprsie je tak drobnosť popritom.
Co je pekne je pekne. Velkost je v tom druhorada :)

rose

:(:(boze ja uz zacinam mat depky z toho sak som plocha ako doska,ostatne maju prsia 10x vacie jak ja a ja sa citim trapne.boze co mam robit?,,jak sa daju zvacsit necem brat hormony necem pribrat viac jaks om

monica

kebyze ja mam male prsia co by som zato dala:( :( :( ja mam skoro 4 a tiez to nie je lahke...moja ver ze lje asi lepsie mat male ako velke..

rose

ja chcem ist za nejakou gynekologickou ved predsa eni mozne aby som v 16 rokoch mala take prsia jak"stipance od komarov",myslite ze gynekolog pomoze?co asi povie