Nenávidím sa!

70 kg

Prosím, pomôžte.. už neviem čo so sebou, nenávidím svoje telo, som príliš tučná.. mám 72 kg!! pri výške 173cm a už sa na seba nemôžem pozerať...nič nepomáha.. musím nejesť! prosím, píšte tie, čo s tým máte skúsenosti.. Ďakujem...
bapises toto a co si ma z toho clovek mysliet?
ja s chudnutim ma skusenosti!moja vaha je 68 a isla som z 73,5 pri vyske 175...

zúfalák

ako..sústredím sa na brušne tance momentalne..ale... keď ešte aj tam má človek pod nosom samé vychudnutinky

Gloomciatko

nepozeraj sa tak casto na seba:P...proste nemysli na to aka si...proste kasli na svoju postavu a sustred sa na nieco ine.

zúfalák

no,ďakujem.. ako, ja somkedysi so sebou vôbec nemala problém, mala som sa rada, a predsa, mám priateľa pomaly dva roky, viem, že sa mu páčim a že ma miluje takú aká som..a dáva mi to najavo.. ale..neviem čo sa deje poslednú dobu... neviem, či za to môžú stresy alebo čo.. ale začala som sa vnímať úplne inak... :(:(:(

pia777

niekomu to ide lahsie nikomu tazsie...skus tu 90dnovku...su na nu dobre ohlasy...ale tiez si uvedom ze chudnutie je aj v hlave...takze skus na seba pozerat pozitivnejsie, lebo tak sa nikam nepohnes a nesil to...drzim palce:)neboj podari sa to

Gloomciatko

neries to kasli na to:) kazdy je krasny taky aky je :) vykasli sa na to a cxhalani maju aj tak radsej baculky ako vychrtliny:)vsugeruj si ze si pekna aj tak a zivot ide dalej

zúfalák

pokiaľ si myslíte, že som nevedela čo od radosti tak som žrala, tak ste potom dosť hlúpe, ked hned takto hadzete do vreca!! chodila som do posilky, na aerobik, teraz momentalne len na brusne tance, vzhladom na to, ze klby na nohach mam oslabene a ruky mam po operáciach a caka ma dalsia! .. dodržiavam cholesterolovu dietu už pol roka! sladkemu sa vyhybam, jem pat krat denne zdrave veci v malych dávkach.. už som chodila aj na vysetrenia so stitnou, ale ta je skoro v poriadku..tak ja už neviem... dosť sa ma dotklo že si hned myslite ze sa prezieram cele dni a nic nerobim... :(

70 kg

musis nejest?tak to co uz je za hlupe zmyslanie???
mala si si skorej uvedomit ze vela jest vedie k nadvahe..a teraz ked uz si si to vsimla chces rychlo schudnut a tvrdis ze nic nezabera...a co si take skusala??
chudnutie nie je zalezitost na jeden tyzden ..!!!!a najprv sa treba na to pripravit a zistit si nejake informacie o chudnuti...zacat sa pravidelne stravovat, zdravsie, zacni cvicit..a uvidis jak to rychlo pojde dolu!

a nie ze nic nezabera..tak zacni drzat 90 dnvu dietu a schudnes na 1000 percent ked ju budes dodrziaat...bohuzial kto chce schudnut musi aj makat!