Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
amys

skuste mi prosim poradit co mam robit s vlasmi :(( este pred par mesiacmi boli pekne huste a aj celkom dlhe. strasne mi zacali padat v lete a neprestavaju az chcem plakat ked vidim kolko mi ide dole. :( musela som ich uz dvakrat ostrihat su slabe a riedke uz newem co mam robit :( prosim nech mi niekto pomoze

Rut

Mne tiež vypadávali vlasy a všeličo som už vyskúšala, zatiaľ čo mi začalo zaberať sú tabletky od Vitaking menované "Vlasy, koža a nechty".

diana688

mne na padanie pomohli vitaminy amitamin® Hair Plus, padanie prestalo cca po dvoch mesiacoch a vlasy mam aj hustejsie, su aj pre alergikov, kupujem ich tu -odkaz odstránený-

Veronika285

Ak ti nadmerne vypadávajú vlasy, šla by som na vyšetrenie ku lekárovi. Ak to nebude nič vážne, možno to je "len" stresom a zlepší sa to. Tiež som si prešla dosť stresovým obdobím a vlasy mi vo veľkom vypadávali. Lekárka mi odporučila kozmetiku Toppik. Majú výrobky, ktoré s vlasmy robia záraky :-) Prezri si to na toppik.sk

maja6621

Ja viem presne zenusky co je to vypadavanie vlasov. Po porode mi vypadla skoro polovica. Skuste sampon proti vypadavaniu vlasov Revita. Kupujem ho cez internet a zatial som lepsi nenasla. www.vypadavanie.net

sweet_lolitta

ja som si odfarbovala vlasy a brala HAK, teraz ani jedno z toho nerobim, lebo aj mne vypadavalo nespocetne vela vlasov, mozno aj tych 500 denne, teraz uz "len" cca 60, obcas viac, obcas menej. Pouzivam tabletky Hair Booster z lekarne, lebo tie sa najviac zlozenim podobaju na RNGho tabletky z USA (Megavitamins for hair), v tych tabletkach Revalid a podobnych nasich tam je toho obsahom zalostne malo, cize je to o nicom. Rano si masirujem hlavu zihlavovou alebo lopuchovou vodou Luna za 1 euro, vecer BioHarom, vodickou z lekarne s hyalorunanom. Raz za mesiac si na hlavu hadzem hennu od ktorej mi vlasy hrubnu a chytili lesk. Pouzivam sampony od Lavery, ktore su naozaj jemne a prirodne. A este dodrziavam pitny rezim a snazim sa zdravo jest a hlavne vela bielkovin a aj nejaky tuk, ziadne diety!