Psychiatricke lieky: antidepresiva, neuroleptika, atd

Príspevok v téme: Psychiatricke lieky: antidepresiva, neuroleptika, atd
carmenka

Robim si taky prieskum.Ako reagujete na psychiatricke lieky? Ja aj s mojou kamoskou sme postrehli, ze po dlhsej dobe, mame problemy s pletou, kozou...mam pocit ze tieto lieky sposobuju vyrazky az vredy, ze takto si razia cestu na povrch...dokonca,ked som si do googla zadala akne, vyhodilo mi ze prave antidepresiva mozu podporovat ich vznik. Mne osobne to zacalo zneprijemnovat zivot, z depiek som sa dostala a teraz zacinam mat depky z tohoto. Rada by som vedela ake mate skusenosti VY! VDAKA! Predpokladam, ze to bude individulne, ale nakolko my sme predtym taketo problemy nemali, nieco na tom bude.

jedulka

cukriq> došli argumenty co? :-)))
myslím si,že nikoho neobtěžuji.Vycházím z faktu,že se na mne mnoho lidí obrací soukromě po emailu s prosbou o pomoc.A velmi mě těší,kterým moje rady pomáhají,když mi napíšou děkovný email.
Proto mě nemůžeš nijak vyšachovat.Je tady mnoho lidí,kterým moje rady můžou pomoci.Tak pomáhám, nezištně jen pro radost,když se někdo z toho dostane dřív než ho požere nějaká mašinérie.

andys

Myslel som to tak, že príbeh napísať, až keď sa liekov úspešne zbavíš a príznaky sa nevrátia.. tu je moja ponuka: nič nemeň, napíš im na ten mail a začni čítať túto knihu www.facebook.com Komunikuj s nimi o všetkom, oni na rozdiel od psychiatrov ľuďom pomáhajú. Nebudú Ti dávať žiadne náhrady tabletiek, poradia Ti presne, ako ich postupne vysadiť a čo ďalej, aby sa Ti nežiadúce stavy nevrátili. Môže byť?

jedulka

andys...nejdříve mě udělej nabídku,nepůjdu po hlavě do ničeho co by mi mohlo ublížit.Musím vědět,kam a na co mě přesměruješ.Teprve pak ti dám svůj životní příběh.Opsat celý svůj život mi dá velmi zabrat.Obere mě o mnoho sil.Ale nebudete zklamaní.Jinak nic!

jedulka

Aký je rozdiel medzi psychiatrom a vyháňačom diabla?
Vyháneč ďábla tedy přesně řečeno exorcista,si nejdříve s člověkem promluví.Po zjištění jeho stavu v 99% pošle "pacienta" na psychiatrii.
Lež, výmysl,ale kdepak,opravdová výpověď jednoho ze dvou u našich exorcistů.Víc jich nemáme!

jedulka

cukriq...na rozdíl od tebe,jsem tady napsala,jak na své problémy jít bez "drog",návody jak vlastními silami si pomoci.Ty jsi nenapsal nic užitečného co by někomu pomohlo.Tak si ty kecy nech. Přijd s vlastníma zkusenostmi a způsoby jak se léčit bez "drog"!

jedulka

"Doba, kedy si psychiatri mysleli, že môžu vyliečiť duševne chorých pominula. V budúcnosti sa musí duševne chorý naučiť žiť so svojou chorobou." -Norman Satorius, prezident Svetovej psychiatrickej asociácie, 1994
Tohle je další a velmi nebezpečný extrém.Vím a zažila jsem na vlastní kůži,že je to nesmysl!Bude mnohem víc mrtvých než špatné smrtelné vedlejší účinky!