niekto kto lutuje ze nezacal..

babizna

ja som zacala v devetnastich..tiez prvy seriozny vztah..noo..to ze tak neskoro mozno ano..ale zase len tak sa toho zbavit v sestnastich ze rychlo rychlo nech to mam za sebou a nech sa o tom mozem bavit s kamoskami..a prist o to niekde na diskoteke alebo na zadnom sedadle..dakujem neprosim..priatel mi nechcel uverit ze som s nikym este nebola :D sme vyzreti, pozname telo, potreby, tuzby toho druheho, mnohemu ma priucil a uzivame si to plnym duskom.. ked o to niekto pride v 15tich je to sex..cisty ..fyzicky sex, ale ak napr. 18 + je to milovanie...

andy

Asi by si skôr potreboval názor chalana, ale aj tak sa pridám. Ja som začala v 18, vtedy som mala prvú lásku a (ten zážitok ľutujem) neľutujem, že to bolo tak neskoro. Predsa sa baba nevyspí len tak s niekým (a ešte k tomu prvý krát), aby nebola panna. Ale všetko záleží od vyspelosti. Niekto dozrieva skôr, niekto neskôr. Chalani to asi majú iné, ale baby (panny) akosi automaticky vyžadujú od chalana, že budú vedieť čo ako, že to bude úžasné a tak...a to chce cvik

moniqa87

lucka, myslim, ze kvalita sexualneho styku sa neviaze na pocet "odsexovanych" rokov, tj ak niekto zacne skoro to este neznamena, ze bude v posteli dobry, ak si nahodou toto chcela svojim prispevkom vyjadrit, lebo to tak vyznelo...
btw, myslim, ze ti sem asi nikto nenapise, ze lutuje to, ze pockal, pretoze ak niekto cakal, tak z vlastnej vole a okrem toho tam hra rolu aj psychicka zrelost, preto to mnohe co zacali tak skoro lutuju, pretoze teraz vedia, ze zrele neboli, ale ked niekto zacne neskor a uz na to zrely je, tak nie je o com...
tot vsjo

lucka

Nooo ja ked som začala mala som 15 a bola som hrozne zamilovana. Bolo to s chalanom starš... o 15r. nestažujem sa a teraz ked som vydata som v posteli dračica

zuzak

cau...podla mna neni preco depkovat, ci ano? sak ked chcu pockat z vlastnej vole, tak nech nedepkuju...proste ked sa na to clovek este neciti, je horsie robit to nasilu jak radsej pockat na spravnu chvilu...ja osobne aj ked sa napijem tak su vo mne urcite bloky ktore ma drzia a svoje "zasady" neporusim...to by som asi musela byt uplne v bezvedomi aby som spravila nieco take proti svojej voli...ale tak nieco na tom bude co pises...sak uvidime nazory od tych co s takym niecim maju skusenost...som aj ja zvedava...

stanley1

noo tak mozno .. ale myslim to tak ze... niektory maju 16 a strasne ich to laka ale chcu pockat lebo prvy krat to chcu s laskou a nech je to pekne.. a cele detstvo len preplacu a predepkuju lebo zacinaju pochybovat ze ta druha normlana polovicka existuje.. a o par rokov sa napiju pojdu do mesta a tam sa to stane s nekym koho ani nepoznaju.. tak sa pytam ci nelutuju ze nezacali skor.. nepredepkovali by cele detstvo a uzili by si :p

geelee

no podla mna kto zacal neskor tak to asi lutovat nebude.Ja mam 20 a este som nezacala.Som sice pekelne hanbliva ale mala som aj niekolko prilezitosti ale povedala som nie pretoze nemienim ist len tak z niekym.