Interrupcia

Príspevok v téme: Interrupcia
majka_

Chcela by som vas poprosit o pomoc. Tema mojej bakalarskej prace je Interrupcia. Mala by som tam napisat aj faktory, ktore zenu nutia podstupit interrupciu a aj to, co tie zeny skutocne uprimne citia, ked tu interrupciu podstupuju alebo ako sa citia uprimne po nej. Prosim vas, aby ste napisali svoje nazory, osobne skusenosti a ak chcete, tak aj to, ci ste tu interrupciu podstupili a preco.

roßtik

ved ta nelutujem.
porebujes preseknut ten bludny kruh myslienok ..
preto si myslim, ze mas si najst nieco, co ta bavi, co ta zaujima, comu sa budes venovat.
nie bludit stale dookola.
cas sa naspat neda dat.
treba ist dopredu a preto to cas vyriesi.....

kelie

Praveze to nie je cerstve, az teraz po case mi to vsetko dochadza, ako keby prislo racio. Moje slnko uz zaslo, ale nechcem aby ste ma lutovali :(

kelie

To som ja chudera..
Velmi by som chcela vratit cas a este raz prehodnotit situaciu, konala som velmi rychlo, co si nikdy neodpustim. Chcem spat svoje dietatko :-(( Neskutocne sa trapim. Toto je horsie ako nocna mora a mam pocit ze ani cas to nevylieci.

mrvulka

ja si myslím,že to čo prežíva smutná,prežívajú všetky ženy,čo podstúpili interrupciu,len sa chcú same pred sebou ospravedlňovať blbými hláškami.

roßotik

chudera - cas vsetko lieci - aj ked je to TAZKE.

vela zalezi, od nasho postoja -- pozitivne myslenie ma svoj vyznam.

hlavu hore!!!

chudera

Ja som ju podstupila a zaroven som sa pokusila o samovrazdu. Bol to najhorsi omyl mojho zivota. Mala som vycitky, v noci som zretelne pocula plac svojho dietatka, nevedela som sa s tym zmiernit. Som hrozny clovek, nezasluzim si nic dobreho a vracia sa mi to nie trojnasobne ale desatnasobne.

dfgh

kla.ra prepáč ale ty asi naozaj nevieš čítať, ja nie som prirodzene neplodná, ja len nemôžem mať momentálne dieťa s mojim mužom, pretože podstupil ožarovanie a v tom prípade by to dieťa mohlo byť poškodené. už pár rokov používame rôznu ochranu a poznám svoj cyklus a aj riziká a preto si dávam pozor aby som neotehotnela, ale ak by som aj otehotnela a to dieťa by nebolo v poriadku, určite nepôjdem na interupciu, lebo by to bolo naše dieťa...prečo má pykať za chyby svojich rodičov a za ich nezodpovednosť....

nelka

Ja si osoby ako dfgh hlboko vazim, pricinou jej neplodnosti bola zakerna choroba a ak ti uniklo, tak uz ma dve deticky. Stala sa stastnou matkou. Pisala som o neplodnosti z priciny umeleho potratu, bolo to mierene na teba ked si nepochopila.. A co sa predoslej debaty tyka, tak vies niekto z laskou vychovava deti a niekto sa zase kurvi - to bolo tiez na teba aby si to tu nehadzala ako horuci zemiak.